0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Didem arslan yılmazla vazgeçme programındaki melike konusu nedir anlatır mısınız?? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
TV izlemiyorum ben bilmiyorum valla canim
-Reklam-
0 oy
(3,959 puan) tarafından
Kizi galerici bir sapkın aşığı  yillardir iskence ederek yaninda tutsak etmis. Hatta kiz 5 aylik hamielymis tekme yeyince anlamış  oğlunu  esirgeme kurumuna  vermisler. Adam habire psikolojik ve fiziksel siddet uygulamış.  Kiz da bir video cekip en sonunda  sesini duyurmus kurtulmus. Ayni zamanda madde kullaniyormus annesi de reddetmis kizini o yuzden sahipsiz kalmış.  Iste böyle. 
(3,959 puan) tarafından
Evet evet hatta haberlere filan çıktı  kız. Simdi de o programda iste
tarafından
Actim simdi merak ettim de Kizin dizi neden oyle? kac yildir tutsakmis kiz ?
(3,959 puan) tarafından
O kadar ayrıntı  bilmiyorum  canim. Ben şuan  izlemiyorum dün  bakmıştım  bir de haberlerde görmüştüm
tarafından
tamam kuzu .Ben de yorumunu gorunce actim .Ama izleyemiycem devamini .Kotu hissettiriyor boyle programlar .Allah yardimcisi olsun.
(3,959 puan) tarafından
Aynennn zaten cocuklar uyuyor olursa açıyorum  bazen yoksa etkileniyorlar.
0 oy
(373 puan) tarafından
Başını bende izlemedim ama kız bu adamla tanışıyo sevgili falan oluyo galiba Kenan denen adam zorla yanında tutmus uyuşturucuya alistirmis farketmeden yemeklerine falan ilaç katmış kıza baya bı işkence yapmis
0 oy
tarafından
Allah belasını versin böylelerine nasıl bi hale geldik 
0 oy
(373 puan) tarafından
Başını bende izlemedim ama kız bu adamla tanışıyo sevgili falan oluyo galiba Kenan denen adam zorla yanında tutmus uyuşturucuya alistirmis farketmeden yemeklerine falan ilaç katmış kıza baya bı işkence yapmis sigara falan söndürmüş bacağında

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 339 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,398 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,522 cevap

35,093 kullanıcı

...