0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba arkadaslar tüp bebek tedavisi görüyorum. Daha öncede cokca yazmıstım sayfaya tansiyon sorunum var dıye.. Kalp doktoruna gönderdiler beni tansıyon cok yuksek anestezi alamassın diye.. Tansiyonda 13 8 14 8 di. Dün kalp doktoruna gittim doktor ölcüm yaptı tansıyon normal geldi 12 8  13 8 ekg falanda temiz doktor ben sana tansıyon ılacı veremem dedı hıc bıseyın yok dedi stresten cıkar dedi pisikiyatriye gönderdi neyse gittim bi ilac verdi ativa diye.. Bugun de tup bebek merkezine gittim bana o ilacı kullanma dedi sakıncalı dedi ama tansıyon da yuksek dedi anestezi nasıl olcak bilmiom dedi.. Kavga ettim baya bi şiddetli hemde sankı dünyada tek benım tansıyonum yuksekmış gibi konusyosunuz dedim.. Hıcmı bu tarz vakalarınız olmuo ben ilkmiyim dedim baya tar tartıstık falan cok yuksek tansıyon da dil altı verıoz dedı okadar söylenmeden sonra.. Ben sımdı napcam ya kafam cok karıstı
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 286 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nurumbenim (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 192 göst.
23 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 198 göst.
17 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...