0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (985 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 10 gün oldu. Değişik duygular içerisindeyim.  Heran bebeğime birsey olacakmış gibime geliyor . Alışamadım bu duruma . 2 gündür ayaklandım yüzüm çok soldu zaten zayıftım kanamamda var dağa çok eriyorum gibi . Çok mu kanamam var bilmiyorum sezeryan olanlar sizde nasıldı kaç gün sürdü kanamanız birde çok mu az mıydı? Dua edin bana lütfen psikolojim hiç iyi değil... :((((

6 Cevaplar

0 oy
(835 puan) tarafından
Kesinlikle lohusalık psikolojisi canım benim kanamam 30 gün sürmüştü normaldi kanama şekli 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum yanında kimse kalmıyor mu yardım edecek? Doğumdan sonra öyle düşünüyoruz çünkü bebiş çok küçük ve ilk bebeğinse bilmediğin için zormuş gibi geliyor ama hemen alışırsın inşallah hiçbirşey olmaz. Kötü düşünme. 
(985 puan) tarafından
Gorumcem var da her şeye ben koşuyorum yine
tarafından
Ya şaka mı yapıyorsun git yat birşeye koşma bebeğinle ilgilen sadece. Sen ameliyatlısın karnın kaç kat kesilmiş. O ilaçları içiyorsun da uyuşturuyor iyi olduğunu sanıyorsun .
(985 puan) tarafından
Kimse beni anlamıyor.  Ne yapayım kardeşim.  Birde bebeğim işitme testinde sol kulağından geçemedi.  Artık umurumda değil hiçbir şey bebeğim için çok endişeleniyorum. Eşimde bende çok yıprandık
tarafından
Canım benim ya inşallah bir yanlışlık olmuştur. Rabbim korktuğuna uğratmasın. Sana da kolaylık versin inşallah ❤️
(985 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Benim 20 gün falan sürdü , canım ben de hemen eridim bittim çok zayifladim gece gunduz emzir uykusuz kal bir de çok terliyorsun hemen zayıflıyorsun.mutlaka doktorundan vitamin ve kan ilacı işte kullan.lohusalik berbat bir şey benim daha kırkım çıkmadı hala tam atlatamadim.ama şu an bebeğim de ben de sağlıklı olayım da uykusuzluk zayıflık güçsüzlük her şey geçer diyorum yeter ki bebişim yanımda olsun sen de zamanla öyle düşüneceksin çok zor biliyorum ama inşallah atlatacagiz :)
(8,160 puan) tarafından
Bende diyorm neden sürekli terliyorum bıktım artık ya
(1,696 puan) tarafından
O terle içimizdeki hastalığı atıyormusuz canım hormonlar ve organlar eski haline dönmesi için, ter de beni en çok zorlayan oldu
(8,160 puan) tarafından
Ust baş degistirmek cidden yordu
(8,160 puan) tarafından
Ben 10 günlük oldum ne zaman geçiyor tam olarak
(1,696 puan) tarafından
15 gunlukten sonra geçti bende
0 oy
(348 puan) tarafından
1 ay sürdü ben de oyleydim terapiye başladım tavsiye ederim Baya iyi geldi bana
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bende 20 gün önce doğum yaptım psikolojim benimde iyi değil. Üstelik erken doğum yaptım bebeğim 18gün küvezde kaldı hiç göremedim
(985 puan) tarafından
Allah ikimizede yardım etsin
(1,272 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(8,160 puan) tarafından
Sezeryan oldum 9 günlük benimde kanamam çok  az parça parça geliyor bı ped bile doldurmuyo yani 
(985 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin
(8,160 puan) tarafından
Biraz dikişlerin orda şişlik var benim seninde öyle mi
(985 puan) tarafından
Şişlik sertlik gibi mi öyle ise evet
(8,160 puan) tarafından
Evet cnm orası zaten uyuşuk gibi
(985 puan) tarafından
Aynen bendede öyle korkulacak birsey yok inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,467 puan) tarafından soruldu

396,352 soru

11,856,111 cevap

35,949 kullanıcı

...