0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamün aleyküm hanımlar Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı geceler  

Hanımlar üst kattaki gece sürekli Çamaşır makinası çalıştırıyor  ve gece sessiz olduğu için  sesten uyuyamıyoruz   makina büyük ihtimalle dengesiz parkeler den kaynaklı   çünkü aynı sorun bendede var dı ben ayak aldım alt kattaki rahatsız olmasın diye  eşim ben abiyle konuşayım dedi ama terslermi diyede düşünmüyor değilim gündüz o kadar ses gelmiyor idare ediyoruz ama gece çekilir gibi değil  sizce uyarsakmi  

Şimdiden teşekkür ederim

16 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
Valla benim.kucuk bebegim var gürültü yaptiklarinda hemen çıkıp söylüyorum kendim yapmıyorum neden millet beni rahatsız ediyor dye:))
-Reklam-
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Söyleyin canım bunda kötü bişi yok 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

Bencede uyarılmalı sen üst komşuna kadına kendin söylesen daha uygun olur 

tarafından
Kadınla benim sohpet ligim yok ama eşimle abi ara ara kapıda konuşuyor lar
tarafından
O zaman eşin uyarsın
0 oy
tarafından
Bebegim bence sen komsunla konus gece gercekten cok ses geliyo bi caresine baksan diye erkekler girmesin gerek yok bence 
tarafından
Eşlerimizin sohpet ligi var cnm bizim yok
tarafından
He ozaman olabiler yavru
0 oy
(453 puan) tarafından
Saat kaç gibi açıyorlar ki önce sen kadına söyle jsterssn olma za eşlerinz birruyle konussunalr
tarafından
Gece sabaha kadar çalışıyor cnm bizim sohpetimiz yok cnm eşlerin var
0 oy
tarafından
Apartman kurallarına göre belli bir saatten sonra makine açmak yasak zaten canım polise bile şikayet edebilirsin hakkın var uyarın tabiki acmamasini rica edin güzellikle söyleyince dikkat eder bence 
tarafından
Eside polis cnm etsek bişi olmaz
tarafından
Büyük ihtimal akşam belli bir saatten sonra elektrik indirimli diye çalıştırıyor makineyi ama çok rahatsız ediyo ses gerçekten ya benim üstteki de öyle ilk zamanlar hergun çalıştırirdi da allahtan şimdi haftada iki ye düştü ") herhalde ondan da şikayet ci oldular
tarafından
Büyük ihtimalle cnm  Sabaha kadar çalışıyor makina
0 oy
(313 puan) tarafından
Uyarmak hakkınız ama nasıl bir insan o da var canım güzelce söyleyin illaki çalışacaksa o ayakları önerin onlar da taksın
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar canimmm bebiş nasıl iyimisiniz ? Bence güzelce soylemekte fayda var
tarafından
Rabbime binlerce kez şükürler olsun cnm iyiyiz  tek sorunu kabızlık
0 oy
(700 puan) tarafından
Yani lisanı münasip bir şekilde söyle hoşgörü ile karşılar tedbir alırsa ne ala almazsa iste ozmn bir olur iki olur artık kavgaya döner olay
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(504 puan) tarafından
Uyar tabi başka biri olsa sizi uyarır sen kadına tatlı dille söyle silikon şeffaf örtü gbi bsey var masa üstüne kullaniyolar ya ondan makina ayağının altına koyunca baya ses gdiyo biz öyle yaptık canm
tarafından
Teşekkür ederim cnm
(504 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(48,788 puan) tarafından
uyar canim söyleyin
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Neden ayıp olsun biz ayak taktik öyle kesiliyor ses dé deyiverin
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Söyle canım bunda bişi yok

Tavana oklavayla vur dicem ama duymaz zaar

Eskiden öyle yaparlardı :)
tarafından
Duyma duyar da yanlış anlaşılır
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bence komşun farkında değildir. Ben de yaptım o hatayı birkaç kere gece çalıştırdım makinayi tıkır tıkır sesler oluyordu hep. Eşim uyardı beni de aşağı ses gidiyor olabilir diye ondan sonra hep gün içinde çalıştırdım. Belki farkında değillerdir uyarmak lazım.
tarafından
Teşekkür ederim cnm yarın bı konuşuruz
0 oy
tarafından
Senin bebeğin de var sesden uyuyamaz ki. Hem ayıp değil söyleyin canım belki onlarda farkında degildir makinenin sesinin size geldiğini
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Bizimde alttaki çalıştırıyodu birde bozuk ayyyy dayanamıyordum tak tuk Allah'tan gittiler

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 381 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 332 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 461 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatos18 (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.