0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kizlar bebeğim sadece sol tarafa doğru yatıyor 2 buçuk aylık daha sağa yatırmaya çalışıyorum izin vermiyor hemen sola döndürüyor kafasını alışkanlık haline getirdi nasıl bu alışkanlığı bıraktırabilirim başı arkadan ***** oldu biraz hep aynı tarafa yatmaktan ve bebeğim hep yukarı bakıyor gözleri hep yukarıda düz nasıl baktirabiliim ne yapsam aliskanligindan vazgectiremedim yana doğru yaptırınca da ağlıyor hep sırt üstü yatmak istiyor of biseyler önerin kızlar

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm kız da öyleydi sonra sağ yatırdım bu kez hep sağ yattı sola yatmadı.zmanla yüz üstü yurt üstü yattı zorlamadim
(45 puan) tarafından
Kafa şekli değişti ya hep sırt üstü ve kafası sola doğru yatiyor
tarafından
Gündüz alıştır cnm
Kafa şekli çok değişir daha
-Reklam-
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Gözlerini bilmiyorum kuzum ama bizimki de 7 ay sırt üstü yattı yamuldu kafa dönmeye başlayınca düzeldi. Ebebekten ***** kafa yastığı var onu al
(45 puan) tarafından
Düzelir diimi canim
(13,316 puan) tarafından
Evet evet hiçbir şey kalmadı kuzum çok endişe ettik biz de ama düzeldi dönmeye başlayınca
0 oy
tarafından

Genelde sağ ve sol yatmak istemeyen kendisi o pozisyondayken hemen sırt üstü yatmaya çeviren bebeklerin kafa dirençleri yüksek olabiliyor bizde aynı durumu yaşıyoruz sağ ve sol yatmak istemiyor biz direncimizi ölçtürdük yüksek çıktı 

(45 puan) tarafından
Kafa direncelerinin yüksek olması olumlu güzel bişey mi yani canim kafasını da daha tutamiyor bu aradaa
0 oy
(297 puan) tarafından
Benimde öyleydi doktor boyun eğriliği olur diğer kası kısa kalır dedi biraz tam tersine yatırdım şimdi düz yatıyo düzeldi çok şükür kafasının şeklide düzeldi tek taraflı yatırma sakın 
(45 puan) tarafından
Duzeltiriyorum hep kafasını geri sola çeviriyor nasıl yapacam ya
0 oy
(9,625 puan) tarafından
16 aylik olucak hala sol tarafa yatar..sallarken sağa çevirip salliyim hayatta uyumaz ama sola çevirince hemen gözleri gider 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 306 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 182 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 94 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,753 soru

11,957,633 cevap

36,124 kullanıcı

...