0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (111 puan) tarafından
Hadi bakalım veren olacakmı

6 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben göz kararı yapıyorum tam tutuyo istersen yazayım ama ölçülü değil 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya ben iki senedir yapiyom onceden anam yapardi ben yerdim simdi goz karari yapiyom kendim yapiyom diye degil valla guzel oluyo kiz acemi isi oyle oluyo demekki :)
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ölçüm her şeyden bir su bardağı
(1,897 puan) tarafından
Kız bende çok istiyorum yapmayı
Bu aşurelik buğday naisl oluyormuş ben de normal çorbaya koyduğum buğday var o oluyor mu
(1,145 puan) tarafından
O zaten kız yarma da deniyor yaparsın canım çok zor değil bence kuru meyveleri koyduktan sonra tatlı gelmezse şeker koyarsın tadına bakıp ben şeker koymuyorum kuru meyveler tatlı yapıyor baya
(1,897 puan) tarafından
Hangisini önce hangisini beraber kaç dakka pişer hiç bilmiyorum güzel anlatım olsaydı yapardım içli köfte kelle paça hepsini yapıym ama gostereb var
(1,145 puan) tarafından
Baklagiller önceden haşlayıp dolaba koyuyorum ben sonra kuru meyvelerle birlikte kaynatıyorum kaynayınca kuruyemişleri de ekleyip beş on dakika daha kaynıyor bu şekilde yapıyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Offf bende çok istiyorum aşure ne yapan var ne veren bende yapmayı bilmiyorum güzel bir tarif bulamadım ya:'(

0 oy
(2,028 puan) tarafından
Valla tam ölçü veremem ama yaptığım  aşure sahiden çok begeniliyor  tarif istersen yazarım 
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Bir buçuk su bardağı buğday

Birer bardak diğer bakliyatlar

Meyvesini damak tadına göre at

İki yemek kaşığı susam Bi çay kaşığı çörek otu

Çok şekerli sevdiğim için çok şeker atıyorum sen tadına bakarak at ama onu bilemem işte böyle böyle çıkıyor ortaya ya yapsan tam tutar tutuyo da :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,160 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
+1 oy
17 cevap 322 göst.
13 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

379,069 soru

11,345,930 cevap

34,812 kullanıcı

...