0 oy
157 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (80 puan) tarafından
Kizlar komik gelebilir ama valla yumusacik yaptigi icin lansonih(gögus ucu kremi) ve bepantolu karistirdim gunluk yuzume suruyorum ozellikle goz cevreme ama baska tavsiye varmi kirisikliga solgunluga iyi gelen kremler 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

İyi geliyor mu ben de mustela var. Bir kaç kullandım duruyor şimdi köşede. İşe yarıyorsa kullanayım  :D

(80 puan) tarafından
Ozellille sabahlari pamuk gibi oluyo canm once tuylenme felan yaparmi dedim ama yapmadi memnunum ama goz cevreme daha iyisi varsa tavsiyeyle kullanmak istiyorum
tarafından
Kullanayım hemen  :D sağol
(80 puan) tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bende lansonih kremi sürerdim yuzum pasparlak olurdu bitince yine ayni solgun yüze geri döndum maleseff 
(80 puan) tarafından
Biraz bal gibu yapis yapis oluyo ilk saatler ama sonra yuzum emince yumusacik oluyo.benimde yuzum cok solgun malesef
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Loreal paris in hyloronik asit gece ve gündüz kremi bana tek kullanımlık dene bunuda gelmişti burda bir çok arkadasa gelmiştir diye düşünüyorum aşık oldum hem kokusu hem yüzü yumuşacık ediyor ve hemen aldim çok memnunum
(80 puan) tarafından
Deneyim bunu canm tesrkkur edrrim
0 oy
tarafından

Ne işe yarıyo kız sadece yumuşak mı yapıyo :ermm:

(80 puan) tarafından
Hem yumusak hem daha canli  duruyo canm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Annem yüzüne kaymak sürerdi ışıl ışıl olurdu yüzü ben soğuk suyla yıkıyorum sadece 
(80 puan) tarafından
Sivilce yaparmi ki acaba peki nasil suruyordu hergun mu ve ne kadar sure kaliyordu
(4,698 puan) tarafından
Kuruydu annemin cildi akşam yatarken sürüyordu sabah yıkıyordu tabi sürdükten sonra bu buz dolabı poşetini kesip yüzüne göre ayarlayıp kaymağı sürdükten sonra poşeti yüzüne yapıştırıp yatıyordu yastığına da havlu seriyordu ne olur ne olmaz diye
(80 puan) tarafından
Benimki cok kuru degil ama bunu deneyecegim azcik krem gibi surecegim yarin bakalim nasil olacam.insallah kaymak gibi yuzum olur :) tsk edrrim
(4,698 puan) tarafından
Rica ederim bal
0 oy
tarafından
Göz çevrene sakın sakın yanastirma bi daha inşallah kalici bi hasar vermez. Goz cevresi vücuttaki en ince deriye sahip goz urunu harici kullanilan ürünler milia çıkmasına neden olabilir çünkü yag yoktur o kısımda ve buna alışkın değildir. Daha kötüsü eger sürüp gunese ciktiysan leke bırakabilir umarım bisey yapmamıştır diger kremin içeriğini bilmiyorum ama bepanthen bisey yapmaz bikac milia çıkma ihtimali yüksek. Olusan kirisikliga hicbir krem iyi gelmez ama olusmadiysa cildini yüzünü bepanthen ile nemlendirebilirsin. İçeriğini bilmeden kremleri karıştırmayı tavsiye etmem tepkime yapabilir bunlarda lekelere sebep olabilir. Gözün içinde herbaderm in goz alti kremini tavsiye ederim. Ve yuzun solgunsa yuz yogasi masajlar yapmani öneririm hem yaslanmayi geciktirir cildi toparlar bi nebze kırışıklık açar hemde kan dolaşımını hızlandırıp cildinin canlanması sağlar:)
(80 puan) tarafından
Canm lansonih tamamen dogal memeye surunce yikamaya gerek kalmadan emzirebiliyorsun sen dusun
tarafından
O zaman yuzune sür ama gözüne degdirme bence

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
28 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 146 göst.
7 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde aysenur49 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
14 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 299 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...