0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
9 aylık oğlum  uyumuyor her gece böyle yapmaya başladı ne yapabilirim bilmiyorum çok çaresizim 1 aydır hep hastahaneye.goturuyorm ateş simdde burnu akio boğazları kızarmış yorgunluktan öleceğim eşim gelcek nöbetten kahvaltısı vs bu ne biçim hayat ya

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde ateşim var heryerim ağrıyor ben uyuyamıyorum kuzum çocuk nasıl uyusun. Onun bünyesi daha hassas
(625 puan) tarafından
1 aydır duzeltemedim çocuğu memlekete gittim geldim çocuk değişti resmen huyu
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Seninki yine kucukmus benim 16 aylik çıt sesine uyanir
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ayni durumdayiz canm ben bide hamileyim 36 haftalik. 20 aylik kizim var eşimde yok tek başıma mucadele ediyorum uyumuyor sabaha kadar
0 oy
(4,103 puan) tarafından

Canım ben açtm sankı bu postu. Oglum 9 aylık 2 aydır uyku haram bize, sabaha kadar uyumuyor bagırarak aglıyor. Gunduz hıc bıseyı yok gayet keyifli dıs cıkarcak bu aralar. Doktora goturdum tahlil yaptırdım hepsi temiz, Doktor dıye gayet keyifli niye getirdiniz dıyor:dizzy:Ne yapacagımı sasırdım gece bıseyler yediriyorm, altını degistiriyorum, jel suruyorum su veriyorum, yok asla uyumuyor. En son gece acıkıyor, uyanıyor diye dusunuyorum. Mama sevmiyor, aksamdan doyuruyorum gece uyusun diye. Artık inek yada kecı sutu sulandırarak vermeyi dusunuyorm tek care. Cok caresız kaldım :((

(625 puan) tarafından
Valla  inan bunaldm istemsizce bağırıyorum susmuyor
0 oy
tarafından
Ağrısı vardır canım nasıl uyusun kıyamam yaa burnunu açık tutmaya çalış calpol ver ağrısını alsın 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ne salginmis kuzum ya bitmek bilmedi bende rahatsizim cocuklardan gecti rahatsiz oldugu icin uyumaz buyuk insan bile zorlaniyor o kucucuk beden ne yapsin :( sabirli ol kadınlik ne zor ya.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 118 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 265 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.