0 oy
747 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Kızlar şah önce belki bilirsiniz parça aldirmistim rahimden bugün sonuçlar çıktı ve gösterdim kansere son adimdayim rahim ağzının alınması belkide komple rahim alınacak deod ve daha 23 yaşındayım kafayı yemek üzereyim başına böyle bisi gelen varmi nasil bir yol izlendi ne yapıldı rahim azı nasıl alınıyor kaç gün yatarım 9 aylık kiizm var kimseyle durmaz çok bunaldım artık hep kötü haber alıyorum dualarınıza ihtiyacım var Allah rızası için ☹️☹️☹️

23 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
Allah safi ismiyle şifa versin canım 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım çok saol
-Reklam-
0 oy
(13,063 puan) tarafından
Allah tüm hastalara şifa versin 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Aaa kıyamam neden öyle Bi hastalık çıkmış ne tetıklemiş cnm

Çok geçmiş olsun 
(4,061 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum anneminde rahim yumurtaliklari yok tümör vardı alındı kanseri bendede bekleniyordu 6 ayda bir kontrol oluyordum en sonunda çıktı canım tesadüf eseri öğrendik
(16,506 puan) tarafından
Yaaa Rabbim şifasını versin inşallah sana kuzum
(4,061 puan) tarafından
Amin Çok saol canım
0 oy
(504 puan) tarafından
Çok üzüldüm canm allah şafi ismiyle sana şifa versin canm üzülme bi çaresini bulun başka doktorlara da göster sonucunu onlar ne diyecekler 
(504 puan) tarafından
Onu doktoruna sor canm teyzemde yıllar önce rahim ameliyatı oldu rahmini aldırdı aşırı adet oluyodu 3 çocuğu var 1 hafta kaldı hastanede ben refakat ettim ona
(4,061 puan) tarafından
Eyvah Eyvah okadr ben o hasta ede kalamam zorla çıkarım gene çıkarım valla imzayla falan çıkarım ben oradan
(504 puan) tarafından
Kız dur sakin ol doktorla konus daha belli bsey yok ki erkenden üzme kendini
(4,061 puan) tarafından
Ay inş bisi olmadan sunuda atlatırım
(504 puan) tarafından
Inşallah canm insallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin cnm Cook geçmiş olsun
(4,061 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(149 puan) tarafından
Çok uzuldum Baska doktora damı gozuksen bı canım hemen umutsuzluğa kapılma 
(4,061 puan) tarafından
4 tane doktora daha attım bekliyorum cnm arkadaşlarımdan haber bekliyorum bir umut
(149 puan) tarafından
İnşallah canım dualarım senın le :(
(4,061 puan) tarafından
Çok saol canım benim iyiki burası var gercktn huzur veriyorsunuz çok ama çok saol ❣️
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Cok üzüldüm cnm 

Hemen alinmasi mi gerekiyormuş bi evladin daha olsaydi 
(4,061 puan) tarafından
Bende oyoe dedim ama hemn dedi bazıları doğum öneriyor bakalım 4 doktor arkadaşa dhaa attım haber bekliyorum onlar nedicek bakalım
(1,251 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah cnm çok üzüldüm gercekten
(4,061 puan) tarafından
Amin Çok saol canım bende çok üzüldüm ben ağladıkça kızım bana sarılıyor yüzüme bakıyor boncuk boncuk uyumadı bile kaç saatir ben ağlıyorum diye benm tek derdim kızım gerisi umrumda bile değil vallahi
(1,251 puan) tarafından
Oyle cnm hepimiz evlatlarımız icin yaşıyoruz üzülme diyemiyorum üzülmemek elde değil Allah yardimcin olsun inşallah cnm sag saglim 1 evladin daha olur inşallah
(4,061 puan) tarafından
Ay inş kuzum çok saol
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
tarafından
İnşallah kanser çıkmaz kuzum ama dağılmadan heryere alınması gerekiyorsa aldır, üzülme çocuğum olmayacak diye Yokken dünyayı var eden vardır
(4,061 puan) tarafından
Ben eoyle diyorum ama Birtane daha olsun isterdim ala allahim takdiri tabi nasıl uygun görürse inş alınmaz da
tarafından
İnşallah kuzum yaşında baya genç, bende 22 yaşındayım böyle birşeyle karşılaşmadım aramızda 1 yaş var nasıl böyle bişey olabilir bilmiyorum, eğer ki alınmazsa 1 tane daha yaparsın kuzum
(4,061 puan) tarafından
Bazen doğum öneriyor bazı doktorlar hamile kalınca rahim kendini yeniyor dedi bir arkadaşım hamile kalıp doğum olursa bile düzenle bilir dedi bakalım ne olcak
0 oy
tarafından
Rabbim sana şifa versin bebegine bagislasin canım 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(3,909 puan) tarafından
Bir bilgim yok canım. Rabbim şifa  versin korktuklarını  başına  vermesin inşAllahhh... bazen doktorlar abartabiliyoar durumu baska doktorlara da git derim. Daha kolay bir yöntemi vardir belki.
(4,061 puan) tarafından
4 doktor arkadaşıma dhaa attım bakalım haber bekliyromonalr ne dicek
0 oy
(780 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allahım şifa versin inşallah benim amcamın kızında demişlerdi bi kaç yıl önce ameliyat olacaksın rahmin alınacak diye 2 kızı vardı demiş doktora birdaha çocuk istiyorum ben birtane daha doğuruyum doğumdan sonra ameliyat olsam olurmu diye doktorda olur demiş hamile kaldı doğurdu doktora gitmiş ve doktor testleri yapmış doğum yapınca temizlemiş hiçbirşeyi kalmamış hamilelikte anne karnındaki bebek annenin hasta olan yerini iyileştirilmiş bunu doktora bi sor canım hemen ameliyat olma yaşın çok küçük hala 
(4,061 puan) tarafından
Bende bunu istiyorum canım zatn isteğim bu hamile kalıp temizler dedi bir doktor arkadaş bunu yaparsam düzelir ise hemn yaparım ben sorun değil ya Allah razı olsun canım umut oldun resmen
0 oy
(770 puan) tarafından
RABBİM sifa versin insallah canim :/
(4,061 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(3,138 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah bebeğine bağışlasın çok üzüldüm
(4,061 puan) tarafından
Amin canim çok caol
0 oy
tarafından

Allah şifa versin:(

(4,061 puan) tarafından
Amin canım benm
0 oy
(868 puan) tarafından
canım belirtiler nelerdi? geçmiş olsun bu arada
(4,061 puan) tarafından
Anne teyze anane de var ise hemn git bunlarda olan sende %90 olur dedi doktorlar doğruda çıktı onların genlerini taşıyor kız çocukları
(868 puan) tarafından
teyzemde var canim rahmi alindi
(4,061 puan) tarafından
Sen hemn doktora git cnim ne olur ne olmaz
(868 puan) tarafından
bitmeyen kahverengi akıntı, kasık ağrısı ve bacaklarda şişme bebde de uzun süredir var
(4,061 puan) tarafından
Sen git Bi doktora canım anlat derdini
0 oy
tarafından
Rabivm sağlık sıhet versin çoçuğuna bağışlasın canım bu durumda sitresten üzüntüden uzak durman gerek 
(4,061 puan) tarafından
Ay onlarında anası bende hiç eksik olmaz bu sinir stres yaptı zatn beni böyle başıma gelmeyen kalmadı cildircam artık Bi arada çok saol canım benm
tarafından
Boşver canım eşini düşün çocuğunu düşün değmez kimse için seni çok anlıyorum ama gül geç
(4,061 puan) tarafından
Okadr yoruldum ki artık bide kızım falan olmasa herlde ne halde olurdum kim bilir şuan kızım destelcim resmen herseyi yaparim umudum o yani morelim bozuk kötüyüm ama kendimi salamam salarsam daha kötü olucam annemde geçirdi ozman da guclu olduk gene güçlü olmam gerekiyor allh razı olsun senden
tarafından
Sende de canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Yengem var surekli parca veriyodu ne durumda diye baktiriyodu en son rahmini alacaklardi hamile kaldi doktor cocuga da gecme ihtimali var diye normal doguma izin vermedi sezeryan oldu cocugu dogduktan sonra rahmini aldirmaya gitti tahlilleri tertemiz cikti uzulme en cok suan morale ihtiyacin var bebeğin ve kendin icin insallah yengeminki gibi bi mucize olur ve sagligina kavusursun canm Rabbim Şafi ismiyle sifa versin
(4,061 puan) tarafından
Amin canım inş öyle olur benimde tek dileğim bu
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle sifasini versin insallah INŞALLAH kuzum umarım geçecektir 
(4,061 puan) tarafından
Umarım canım inş

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,342 göst.
0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neriman01 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 203 göst.

380,753 soru

11,399,750 cevap

34,929 kullanıcı

...