0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Ablamın bebegı  35+5gunluk dogdu hıc ememıyor gozlerı hep kapalı basına Boyle bısey gelen varmı ya 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Normal canım küçük olduğu için saat başı kaldırıp emzirsin emdiği kadar sonra sağıp şırınga ile versin ac kalmasın kuzucuk 
(1,465 puan) tarafından
Tmm canım cok cok teşekür ederim
-Reklam-
0 oy
(248 puan) tarafından

Çok erken doğmuş ya iyi inşallah durumu

(1,465 puan) tarafından
2kılo canım
(248 puan) tarafından
Amaa zayifta emdikçe alır gerçi emzirsin sütü varsa
(1,465 puan) tarafından
Sut var ememıyor gucu yok
(248 puan) tarafından
Çay kaşığı ile icirin cnm
(1,465 puan) tarafından
Tmm canım cok sagol
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bilen yokmu lütfen cevaplayin
0 oy
(802 puan) tarafından
Benimkinde 35+2dogmustu suan 4 aylık oldu ama benimki 10 gün küvezde kalmıştı şükür sizinki kalmamış ama emme konusuna gelince çıktıktan sonra emzirdim yani emiyordu belki meme reddi vardır bol bol emzirsin
(1,465 puan) tarafından
Emzırıyorda hıc yıyemıyor
0 oy
(337 puan) tarafından
Benim bebeğimde aynı haftada doğdu 1 hafta küvezde kaldı ama ben 5.gün gitmiştim emzirmeye 2 günde yanında kaldım hemşireler uyanmadığı zaman yüzünü yıkıyolardı ılık suyla ayaklarını falan çok küçük oldukları için hrm çok güçsüz oluyolar hrmde sürekli uyumak istiyolar sabırlı olmanız lazım bi şekilde tutturmanız lazım memeyi burnunu topuklarını sıkın yüzünü yıkayın üstünğ soyun altını fslan değiştirin mutlaka biri işe yarar
(1,465 puan) tarafından
Cok cok teşekür ederim Allah razı olsun canım
(337 puan) tarafından
Rica ederim canım sağlıkla büyüsün inşallah
(1,465 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(1,465 puan) tarafından
Allah'a karşı razı olsun canım
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde öyleydi çok şükür düzeldi  sürekli emzirmeye çalışsn ağzına koysn sıksn sıksn  bi kaç defa öyle yapsa o yavaş yavaş emer emzirirken uyuyorsa gıdığıyla oynasn kollarına bacaklarına masaj yapsn  emer inşallah  bnmkide 36+5 te doğdu sarılık olabilir dikkat edin sürekli emzirmeye çalışsn 20 dakkada bir fln  emzirsn inşallah emer inşallah düzelir 
(1,465 puan) tarafından
Ay tmm canım cok cok teşekür ederim
tarafından
Rica edrm inşallah işe yarar ya  kuzum bnm daha minnacık
(1,465 puan) tarafından
İnslhh canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
L35+6 günlükken doğdu benim oğlum da biz kuvezde kaldık 9 gün boyunca hiç emziremedim hep gittim hep memede uyudu sütümü sagdim siringayla besledi hemşireler 9 gün sonra taburcu olduk evrede 2 gün yine emmedi  bende siringayla besledim sonradan emdi şükür pes etmesin
(1,465 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim canim
0 oy
(454 puan) tarafından
Erken doğan sarılığı olmuş muhtemelen bende 34 de doğum yaptım kuveze girmedi ama birlikte ışıkta yattık iki gün emme refleksi vardır sanırım olmasa hastaneden salmazlardi ama sarılık değerine baktırın biran önce yatış isteyebilirler yüksekse yememesi sorun yemezse sarilikta düşmez bu durumdan biberona alistirdim sarılık yüksekti diye emmedi sonrada beni
(1,465 puan) tarafından
Barı yarın hastaneye gotursun ınslh sarılık degıldır
Tesekkur ederim canim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 260 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde blm96 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.