0 oy
1,038 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
Neden buradayım hiç bilmiyorum inanın ki düğünüme bir ay var evleneceğiz nişanlım olacak adam beraber olduk bu sefer de istemiyor beni git diyorum hani kızlığını ben bozmadım falan filan halbuki kızlığımı o bozdu ve afedersin kanı da o gördü zaten istemiyor beni yüzükler atılacak çok korkuyorum çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

34 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Madem sana öyle yapıyor bende aramızda olanları ailelerimiz ile paylasicam de
-Reklam-
0 oy
tarafından
niye korkuyosun kuzum polise sikayet et bana zorla sahip oldu diye ailesine rezil edicegini herkese rezil edecegini soyle.
0 oy
(301 puan) tarafından
Valla canım böyle biriyle zaten evlenme evlenince yarın bir gün cocukla babanın evine döncene ilerde daha büyük sıkıntılar yaşayacağına bırak evde kaldı desinler evlenmek o kadar woww bişey değil yani yaşadık gördük canım 
0 oy
(36 puan) tarafından
Cok zor bi durum tabi tek taraflı bi hata deil ama suda bi gerçek simdi bunu yapan adam ileride ne yapar kimbilir kurtulduğuna bak herseyin çaresi bulunur olmasaydı en güzeli olurdu olmus bi hata bence yalvarma bile cunku seni çaresiz düşürmekten zevk alıyor demekki bazi erkeklerin o tur duyguları olabiliyor ve buda cok iğrenç bi durum cok tovbe et ve bida hataya düşmemeye kendini kurtarmaya bak
0 oy
(432 puan) tarafından
Kuzum ya kıyamam bırak olmuyorsa vardır bir hayır zaten ne kadar ** olduğu bu davranıştan belli artık bu kızlık vs çok önemli değil nasıl bir aile yapısına sahip olduğunu bilmiyorum ama her erkek önemsemiyor

İnşallah karşına güzel seni hak eden biri çıkar. Ama yaptığı yanına kalmasın hemen gidip şikayet et bana tecavüz etti diye siciline filan işler iş bile bulamaz********k
0 oy
tarafından
Büyük bi hata yapmışsın ama yargılamak kimseye düşmez. Sana ancak fikir verebilirim. Sakın nişanlına yalvarır modda olma korktuğunu bilmesin bu onu daha da çok soğutur daha çok kaçmak ister. Korkma hatta yallah yürü söyle asıl ben seni istemiyorum söyle zaten korkmadığı görünce U dönüşü yapacaktır. Sakın sakın ona muhtaç olduğunu belli etme 
0 oy
tarafından
Hiç üzülmee hic dert etme. Adamın gerçek yüzünü gördün böyle biri ile bir ömür geçmez. Burada sana laf söyleyenleride takma kafana linc etmek icin pusuda bekliyor herkes dört dörtlük değil bunu unutma. 
0 oy
(55 puan) tarafından
Bacim siktirip gitsin kendine guvenmiyosa yapmasaydi sende de suc var ama ne yapacaksin iste sevmissin bi kere Allahindan bulsun 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım zaten istemiyordu beni demissisn. Madem biliyordun istemedigini nasıl ve neden kabul ettin. Bence eşinin ailesine şöyle . En azından evlenmiş boşanmış olursun  ne diyeyim çok zor bir durum. Sen guvenmisisn nişanlın olduğu jcin ama karşındaki adam çıkmamış. 
(233 puan) tarafından
Zaten istemiyordu demiyor ki. kanı da o gördü zaten demiş
(1,326 puan) tarafından
Zaten istemiyor beni demiş.
0 oy
tarafından
Direk at bacım yüzüğü o adamdan ne koca olur ne de baba. Ayrıl gitsin ilerde daha Büyük sıkıntılar çıkaracak belki ki
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yapacak bisi yok olan olmus sakin yalvaripta o şerefsize kari olma seni almadan bunu yapiyosa evlendikten sonra neler yapar pislik ar damari catlamis hayvan 
0 oy
(295 puan) tarafından
Sen bilirsin de bu saatten sonra benden uzak ol de üstüne gitme sen ona yalvardıkça o gider tamam bitti de daha konuşma 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Git ailesine söyle böyle oldu diye cnm korkma 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mimoz40 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 730 göst.
0 oy
11 cevap 346 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu