0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 17 haftalık hamileyim birde 32 aylık bir kızım  var .kızım 3 aylıktı tekrar işe başladığımda eşim baktı kızıma 2 yaşına kadar o serbest meslek ben bir kamuda çalışıyorum bu yüzden onun bakması daha uygun oldu iki yaşından sonra bakıcı teyze baktı ramazandan beri çalışmıyordum yasaklar yüzünden bayramdan sonra da eşimin babası kalbinden rahatsızlandı izin alıp onun memleketine gittik ama benim ise başlamam gerekti artık kızımla geri döndüm eşim memleketinde kaldı oda bir haftaya gelecek yarın kızım kreşe başlayacak nasipse .cuma görüşmeye gittik ben o kadınlardan korktum dedi öğretmenlerden için sen olursan öğretmenim giderim kreşe diyor nasıl birakacagim onu yarın kızım uyuyor onu izliyorum iki saattir ağlıyorum .lütfen akıl verin 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden korkmus. Oyun terapisi gibi yaosana. Bi bebek al o bebek kizin olsun hadi krese gidelim de. Sende ordaki ogretmen ol eline bi bebek al. Musade et bakalim kizin neler anlatacak
(4 puan) tarafından
Aslında  yabancı kimselerden korkuyor mesela bakıcı teyzeye bırakırken eşim derdi bana el sallıyor diye hevesle giderdi ama tanımadığı insanlara tepkili
tarafından
Sadece neden yabanci insanlarsa alismak zorunda bir yerde
-Reklam-
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Benimkine bakıcı bakıyor canım 18 aylık daha bende bir yaşına gelene kadar kendim baktım sonra başladım calismaya
0 oy
tarafından
Acaba orda yanlış bir şey mi gördü 
(4 puan) tarafından
Biraz yabancılardan korkuyor
(4 puan) tarafından
Yabancılardan korkuyor biraz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mimoz40 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy