0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Kızlar oğlum 15 aylık , bilmiyorum ama bana göre aşırı meme bagimslisi sürekli emmek istiyor. Gün içinden bile sürekli ağzımda olsun diyor iş yemek bir şey yapmama izin vermiyor . Geceleri de 6,7 kere meme için uyanıyor ne yapicam ben bu şekilde valla herkes mi boyle deliricem . Gün içinde elline meyve kraker vs bir şey veriyorum oyalanain diye yok hepsini dağıtıyor yemiyor . Zaten iştahı da 0 bir iki lokma geri kalan zaman da aç dolanır . Varsa yoksa meme ne yapicam böyle kızlar nolur yardım edin:(

6 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından

En İyi Cevap
Gerçekten ne güzel yorumlar geldi sağolun. ..
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Kızlar yardimmmmm lütfen postumu okuyun :(
(672 puan) tarafından
Cnm gunduzleyin azaltmaya çalış. Meme isteyince başka şeyler ver eline unutturmaya çalışırsın. Ben gündüz emmeyi öle biraktirdim. Gecede otomatik azaldı. Çok emdiği için birden kesince psikolojisi bozulur. Oyala onu biselerle. Günde 1 kere vermeye çalış
(743 puan) tarafından
Kesmicem de şimdi canım ne diye bu kadar çok emiyor ona anlam veremedim teşekkür ederim
(672 puan) tarafından
Alışkanlık olabilir ya da dış probleminden kaynakniyor olabilir. Ben kes demedim. Bu yöntemle azaltabilirsiniz emme aliskanligini
0 oy
(4,643 puan) tarafından
Emzik almıyor değil mi? Yardımcı olabilsem olmak isterim ama bende bilmiyorum maalesef. Allah yardımcın olsun...
(743 puan) tarafından
Yok canım kullanmıyor . Yine de Allah razı olsun canım teşekkür ederim
0 oy
(14,517 puan) tarafından
Bazı doktorlar yemek yemediği için memeyi kestiriyor canım doktorla görüştün mü
(743 puan) tarafından
Henüz görüşmedim doktorla canım en kısa zamanda görüşüm inşallah
(14,517 puan) tarafından
Ben o zamanları göremediğim için
0 oy
(12,626 puan) tarafından
Bazı bebekler gerçekten bağımlı güzdüz fazla verme başka şeyler le oyala oyuncak vs gece de uyanınca su verip geri uyut salla pış pışla aklıma başka bişi gelmedi 
(743 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(12,626 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Memeden kesmek için çok erken ama saatli verebilirsin. En fazla bir hafta zorlanirsin bir haftanin sonunda alışmış olur. Ben kızıma öyle yaptım şuan 2 yaşında hala emiyor ama sadece sabah akşam 
(743 puan) tarafından
Yok canım kesmicem zaten daha çok küçük şuan . Sadece çok emiyor nasıl biraz azaltabilirim alışma süreci falan .. teşekkür ederim canım azaltmaya çalışicam bir şekilde .

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sultan... (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 954 göst.
0 oy
7 cevap 123 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenses miray (193 puan) tarafından soruldu

398,146 soru

11,906,752 cevap

36,035 kullanıcı

...