0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
34+6 günlük oldum bu gün muaynem vardı hafif sancı çıktı kısalman var dedi açılmam yok bebeğimin hareketleri 3 gündür hafifledi çok az hissediyordum belimde karnımda ağrı vardı ulturosonda 36+2 günlük çıkıyor 2 hafta zaten erken bekliyorum dedi doktor ilk bebeğimde 36 haftaya girdiğim gün doğdu ciğer geliştiriciyi eczaneden alıp acilde vuruldum bu gün yarın 2. Doz var fakat iltihapta var ve geçmiyor  doktor kan değerlerinde değişiklşk olabilir suyun evde patlayan bilir dedi ilk hamileliğimde ciğer geliştiriciden 4 hafta sonra doğum yaptım oda kasılmayla oldu bundada kasılmayla gidiyorum sizler ciğer geliştiriciden ne kadar süre sonra doğum yaptınız 

6 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucaguna almayi nasip etsin cnm. Ilk dogumunda bebegin kuveze girdi mi ciger geliştiricinin etkisi oldu mu ?

Birde belinin tam olarak neresinde agri hissediyorsun cnm?
tarafından
Amin inşallah Allah nerde isteyen varsa kısmet etsin
Yarım gün yarım fanusta kaldı 4. Gün satılıktan ışıkta yattı 36 saat onun dışında eve çıkmamıza izin verdiler belimin ağrısı kalçanın biraz üstündeydi benim fıtığımda var birde çok aşırı kasılmalarım oluyordu ilkindede bundada şikayetlerim aynı aslında
-Reklam-
0 oy
(2,542 puan) tarafından
15 saat kadar sonra oldu benim doğumum da
tarafından
Bende bu gün tekrar vuruldum en geç pazartesi günü ine bekliyor doğumu en fazla 1 hafta daha kalır dedi
0 oy
(569 puan) tarafından
34 haftalık vuruldum 41 de dogum yaptım 
tarafından
En geç Pazartesi gününe doğumu bekliyor doktorum
0 oy
(146 puan) tarafından
32 haftalık sezaryen oldum 9 gün sonra doğdu 
tarafından
İlk doğumda benimde 32de vuruldum 36da doğdu fakat bunda pazartesi günü doğum bekliyor doktorum
(146 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm sağ salim alırsın kucağına
0 oy
(3,550 puan) tarafından
3 kez falan yaptılar bana hareketleri az vs vs diye ama 39 haftayı tamamladı sezeryan oldugu halde beklettielr. Oda doğmadı zaten. 
tarafından
2+2 şeklinde vuruldu pazartesi gününe doktorum doğum bekliyor sancı çıkmaya başladı bu gün
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bilgim yok canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah
tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 130 göst.
26 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nagiiiss (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
25 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suveyda (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,423 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,777 cevap

35,951 kullanıcı

...