0 oy
276 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Çocuk başına 500 tl lik kışlık tutuyo genede tamamlanmis değil kisliklar. Herşey çok pahalı ya. Bi aylık maas anca yetiyo. 

12 Cevaplar

+1 oy
(3,457 puan) tarafından

Ülkedeki herşeye her satıcı kafasına göre zam yapıyor gerçekten biz bize yeteriz turkiyem:D

tarafından
Yine harika bir yorum ile karşı karşıyayım +++
(3,457 puan) tarafından
Teşekkürler yamanin bacaklarını ısır yerimee :D
tarafından
Olur tabiii ❤️ azıcık ucundan acitmadan isiririm :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynen öyle canım 3 çocuk var onlardan bana sıra gelmiyor bir türlü 
tarafından
canım kendi düşüncem ama bence  sezon sonu indirimini kaçırma yazlık bi kaç parça al  eve birak
tarafından
Kızıma alıyorum öyle canım ama oğlanlar büyüdü beğenip almıyorlar öyle önceden
tarafından
bende hamileyim öyle yapacağım uzun bi süre kızım beğendiği sürece:) çünkü alınmıyor sezon başı şortlar 60 70₺ şimdi aldım 25 30a seneye giyer inşallah nasipse. yaz kış öyle yaparım inşallah. aksi halde yetişemem  valla kirası o bu zor.
0 oy
(80 puan) tarafından
500 e alabiilirsen cok cok iyi canm ben 2 bini ciktim gozden.corap olmus 5 tl gerisine ne denir
0 oy
tarafından
Geçen seneden aldım sadece yazıklar bebe başı 500 ü çoktan geçti bizde kislik bi çorap alacam sanırım 
0 oy
tarafından
valla canım fiyatlar baya yüksek. bugün baktım.  hoş daha hamileyim ama yine de fazla ben söyle yaptim sezon sonu indirimi olduğu için gelecek yaz için bi kaç parça aldım ilkbahar da da kışlık bakıp alacağım anca öyle alınır. sezon başı imkansız. yeğenlerim için de bişeyler almak istiyordum bi kaç gün sonra tekrar gideceğim yazlık alacağım çünkü indirim oluyor baya. lc waikiki de
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben geçen gün 700 lira ödedim kışlık için sadece ayakkabısı kaldı bakıyorum ne aldım iki tane mi ekledim acaba diye ama yok gerçekten pahalı 
0 oy
(598 puan) tarafından
Evet gerçekten alınılacağı yok
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende alacam topluca kisligi kalmadi hep küçüldü 
0 oy
tarafından
Yaz başında 1500tl tuttu tek çocuk yarısından çoğuda çekti seneye olmucak Allah herkesin yardımcısı olsun geçen seneki kışlıkları 3 yaş almıştım onlar olmazsa tekrar alıcam 
0 oy
(3,873 puan) tarafından
ben daha baslamadim ama palto ve ayakkabi alsan 300 gider sanirim
(3,729 puan) tarafından
300 e ikisini alman çok zor sadece mont 200-250 lira ayakkabı da 200 den aşağı yok zaten
0 oy
(2,628 puan) tarafından

Vallla durumum ne kadar iyide olsa çocukların giydiği haram yediği helal ben etrafımda temiz kiyafwt kullanan annelerden alıyorum bizden büyük olanların çokta iyi geldi 3 senedir kıyafet almıyorum verenden Allah razı olsun :kissing:

0 oy
(780 puan) tarafından
500 TL olsa keşke ah canm kreşe göndercem oğlumu sadece çantasi boyası vs. 500 buluyo mont botta bı 500 bulur daha bunun kış için kazak hırka esofmani var gerçekten halimiz iyiye gitmiyo ülke olarak Allah yardım etsin 

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 958 göst.
11 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 542 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 320 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu

381,744 soru

11,428,488 cevap

34,988 kullanıcı