0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 yaşında oğlum bugün okulda hastalanıp öğretmeni aradı başının ağrıdıgını söylemiş bir kaç haftadır bana da diyordu eve getirdim ateşi cikmaya başladı doktoruna götürdüm hemen ağzında yara çıkmış ve bogaz iltihabı oluşmuş serum ve kan alalım dedi herneyse kanında kansızlık çıktı doktorumuz bu hastalığı bitsin konuşalim dedi. Çocuğunda kansızlık olan var mi neler yaptınız meğerse başı ondan ağrırmis çarşıda yurumek istemezdi yoruluyorum derdi inanmazdim nasıl anlamadım haksızlık yaptım hep ona kızdım çok üzgünüm

6 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Kan degeri kac benim oglumun 14 ama kan deposu boşmuş
tarafından
10.5 ne yazık ki
(530 puan) tarafından
Ilac verdiyse duzenli kullan bizimde kan deposu boşalmiş allah şifa versin
tarafından
Veremedi kuzum şu an serumla iki gün antibiyotik vurulacak
(530 puan) tarafından
Duzelir merak etme
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
6 ay da bir düzenli kan sayım testi yaptırmıyor musun
tarafından
Hayır kuzum
(12,861 puan) tarafından
Çekirdekli kuru üzüm al gün aşırı koy tabağa yesinler
Keçi boynuzu pekmezi al her gün 1 çorba kaşığı ver canım doktor büyük ihtimalle ilaç da verir hangi doktora gidiyorsunuz
tarafından
Eskişehir elif ana da mehmet yaşar akarca çocuk doktoru
(12,861 puan) tarafından
Biliyorum çok eski bir doktor canım
0 oy
tarafından

Pekmez yedir iyi geliyo kansızlığa

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Oğlumda vardı ilaçlarla düzeldi 3 yaşındaydı o zaman polivit ve kan ilacı vermişti adını hatırlamıyorum şimdi 
0 oy
tarafından
Benim oğlum kanser tedavisi görüyor ve bu kan sayımı haftada bir bazen de haftada dört beş kez yapılıyor daha dün yapildi ve kan değeri 8.5 ve doktorun bunun iyi olduğunu söyledi sizinki de iyi aslında ve bizim doktorumuz sadece onkoloji doktoru değil alaninda çok iyi bı pediatri profesöru ilaca falan gerek duymuyor bu şekilde ilaç verip çocuğu ona alıştırmayalim doğal yollardan kanı cogaltalim der hep keçiboynuzu özü kullanıyorum bı de ılıkli kemik suyu katıyorum çorbasına pilavına Rabbime şükürler olsun hiç kan takviyesi yapılacak düzeye gelmedik doktor bu kullandıklarıma bağlıyor sende düzenli olarak ver rabbim yardımcın olsun 
(530 puan) tarafından
Canm peki kan deposu nedir oglumun hgb si 14 ama doktor kan deposu boş dedi ilac verdi
tarafından
Neye göre dedi ferritin e mi bakti detaylı mi yapıldı kan testiniz
0 oy
(152 puan) tarafından
Benim oğlumda 3 yaşında bizimde kan depomuz  9.9 a düşmüş. Yaklaşık 3 ay microfer sidefer kullandık 22 ye çıkmış ama hala düşük dedi dr en düşük 39 olmasi gerekiyormuş galiba. O ilaçlar yavaş çıkartır dedi devletin ödediği ilaçtan aldık şimdi onu kullaniyoruz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 42 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Abdurrahmanbebe (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ercaneymen (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 555 göst.
0 oy
3 cevap 47 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...