0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Bacaklarimda.kramp var kalcam agiriyir uyutmuyor beni progestona.ihtiyacim yok yani.dusuk vs gibi ilk zamanlarda.doktor.vermisti de kullanmistim uyku yapiyot oda onu.icsem.uyumak icin bir sakincasi olur mu acaba

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Riskin yoksa onu içene kadar bı parol icsen ?? Uyku yapıyor diye düşük önleyici içmek neden ?
(762 puan) tarafından
Parol.bende.alerji yapiyor. İlac icemiyorum ondan progestoren cunku ciddi uykum var.ama.uyuyamiyorum
tarafından
Onu hiç kullanmadım ... Ama yan etkileri vardır diye düşünüyorum risk yokken kullanmanin bı zarari olur diye düşünüyorum.. alerji yapıyorsa doktorundan başka bı ağrı kesici işte magnezyum kullan ona da alerjin varsa günlük süt le maden suyu tüket
(762 puan) tarafından
Bana.butun agiri kesiciler alerji yapiyor bir agirim.olsa.cekip cekip duruyorun boyle maelsef.
tarafından
Aslında ağrı kesicilere değil içinde ki bı maddeye alerjin vardır onu bilip içinde o madde olmayan ilacı alman lazim bunu bı doktorla konus benim oğlumun da antibiyotik e alerjisini var ama hepsine değil içindeki bı maddeye
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Magnezyum kullan 
(762 puan) tarafından
Maden.suyu icsem.yeterli okur mu
(117 puan) tarafından
Bi dene bence  onu da . Ilık bi duş alıp sıcak ya da soğuk kompres uygularsan da ağrıların diner ve uyursun
0 oy
(134 puan) tarafından
Normal mi sezeryan mı yaptınız 
(762 puan) tarafından
Daha dogum yapmadim
(134 puan) tarafından
34 haftalıkken nsty girdim  biraz biraz sancılarım vardı doktor hemen bu ilacı verdi bende yaptırmadım çünkü herşey yolundaydı erken doğum gerektiren bir sorun yoktu çünkü erken doğumu tetikleyecek bir ilaç aşı hiç bişey yaptırmadım bu ilacı yaptırmama rağmen 40. Haftama yakın yaptım bide geciktiriciyle nasıl doğurmamı bekliyordu bilmiyorum bu doktor böyle bir tezat işte
0 oy
tarafından
eger suan gebeysen sakin boyle bisey yapma onlar gebelikte  uyku yapiyo gebe degilsen  yaomaz magnezyum ablabilirsin bunun yerine yada soda kullanabilirsin
(762 puan) tarafından
24 haftalik.gebyim almadim.bu gece oyle boyle uyuduk yarina allah kerim
(762 puan) tarafından
Zaten.uyku yapsin diye almak.istemistim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
23 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,578 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...