0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (233 puan) tarafından
Kizim 20 aylık birakmak istiyorum ama  ezmzirmedigim zaman taş oluyir göğsüm birakma sürecinde bununla nasil baş ettniz

7 Cevaplar

0 oy
(63 puan) tarafından
Cok taş gibi olunca kendimi rahatlaticak kadar sağdım sadece 1 kere sagdim daha da oyle taş gibi olmadi kesilmesini sagladi. Yavas yavas sütüm kesildi 
(233 puan) tarafından
Bnde öyle ypym ya
(63 puan) tarafından
Makinan pompan filan varsa daha iyi olur hafif masaj yaparak bi yandan sağ sütünu. Hepsini sagma ama gogsunu rahatlaticak kadar sağıp bırak daha olmiycak zaten bi kac gun sonra da hep kesilcek
(233 puan) tarafından
Sanki hiç kesilmicek gibi ya sabahtan beri emzirm3dim şişti agri yapmaya başladı bile nasil bas edicem bilmiyorum sag göğsüm böyle sadece her seferinde fiskirarak geliyor resmen süt tazyikliyani
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Ben bi yerde okumuştum canim çok sert olunca azıcık sağım yapılmalı diyordu ama sürekli değil bir iki kere yoksa sut geri gelir 
(233 puan) tarafından
Sag göğsüm boyle sadece ya agri yapmaya başladı bile sabah5an beri emzirm3dim
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ay benim sütüm normalde öyle çok değildi ama ben 10 gün çektim onu yaa.. Hafif sağıyordum rahatlasın diye ama tamamen kesilmesi 1 aydan fazla sürdü diye hatırlıyorum 
(233 puan) tarafından
Benimki çok fazla ya çocuk emerken hala makas yapıyorum cocugin genzine gidiyor 20 aylık oldu tazyikli geliyor nasıl bısey anlamadım valla h8c iyi bısey degil
(233 puan) tarafından
Agri yapmaya başladı şimdiden peki ateş halsizlik falan yapmadı mi sana
(3,695 puan) tarafından
Halsizlik oldu ama ateş sıkıntısı yaşamadım canım ya.
0 oy
(9,001 puan) tarafından
2 hafta önce kestim amaa baya azalttım günde 2 3 kez veriyodum kesince sistigu zaman buz torbası koydum geri çekildi süt Bir kaç kez sabun koydun üzerine ama pek bı etki etmedi bende
(233 puan) tarafından
Buz iyi mi geliyor dersin bende deneyeim bklm
0 oy
(171 puan) tarafından
3 gun de gece emzirdim o rahataltti sende oyle yap canim
(233 puan) tarafından
3 gun sadece gece emzirdin gündüz vermedin mi hiç
(171 puan) tarafından
Evet canim goguslerimde gece rahatladi hic rahatsiz olmadim. Gece uykuda anlamiyor cocukla emdigini
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Şükür 15 gün oldu hiç bir ağrısı olmadı ya bende bundan korkuyordum ama ağrısız bıraktık emmeyi çok şükür bundan sonra da ağrımaz umarım 
(233 puan) tarafından
Ben bu sabah hiç vermedim su saate kadar suan sisti ağrımaya basladi nasıl geri çekilcel süt bilmiyorum
0 oy
(504 puan) tarafından
Canm gorumcem ve kuzenim beyaz lahanayı buzdolabına koydular 2 3 saatte bir bir yaprak göğsüne koydular her ikisine de birer yaprak 2 3 yine kadar hem süt çekildi hemde sisini aldı kesin denendi tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 590 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,174 cevap

34,824 kullanıcı

...