0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından

Teyzemin oğlunun düğünü vardı akşamdı çok kalabalıkti coronaya ragmen gittim düğün akşamdı hava çok soğuktu bebeğimin uykusu geldi zor durdu ona rağmen yinede durdum en az 2 saat teyzemin hattına kalktım oynadım bide düğünden sonra oğlum ve ben çok kötü hasta olduk hastaneye kadar düştük sonra aradım teyzemi düğün çok güzel geçti teyze dicekken başladı teyzem sen erkenden kalktın gittin eve bırakmadın oğlumu evine dedi aramızdada 1.5 saat yol meselafesi var çocuk zaten üşümüş huysuz durmuyor eve geldik çocuk çok kötu oldu sen hastalığı bahane etme çocuğunu bahane etme sen nasıl anasın çocuğunu uyutsaydin orda dedi sesten durmuyo ki cocuk düğün sonuna kadar kalsaydın duramadin dedi bende özür dilerim teyze dedim ona rağmen sonra yine başladı bende ağlamaya başladim üzüldüm sonra istediğin kadar ağla dedi kapattı telefonu çok zoruma gitti :'(

19 Cevaplar

+3 oy
(4,997 puan) tarafından
Sen haketmissin.. 

Teyzede olsa bana öyle laf edecek hadi ordan!
(4,997 puan) tarafından
Canım ne huyuna gideceksin o seni düşünmüş mü
(3,739 puan) tarafından
Çocuğum için erken kalktım ben çok üşüdu yanıma kıyafet aldım ama yinede titriyordu çocuk sen nasıl bir anasin dedi bana
tarafından
valla katılıyorum hep yüz bulduklarından bunlar
(4,997 puan) tarafından
Aynen öyle bazen sert olmak gerçekten iyidir
(331 puan) tarafından
Ayyyy bebeğim üşüyecek de benim kendi abim ablam evlensin ben orda bi saniye durmam. Bebeğe yazık değil mi teyzenin egosunu mu düşüncem bi de üzülmüş ağlamışsın istediğin kadar ağla demiş. Hiç umursamayacaktın derdini söyleyip sessiz kal o sinir olsun. Teyzen ama kusura bakma gerizekalıya bak ya demek istiyorum . Üstünden de baya zaman geçmiş ama şimdi okudum yazmadan geçemedim. Allah uzak etsin öyle insanlardan. Bak sen ne yap biliyor musun. İnsanları çok iy seç. Kime iyi davranmalıyım kimi umursamamalıyım iyi öğren derim. Gereksiz iyi niyet seni yıpratır ve değersizleştirir. Başka şekilde insanlarla iyi geçin. Hep kendinden taviz verme canım
-Reklam-
+2 oy
(1,664 puan) tarafından
Üzme kendini ,Kimseye yaranamazsin böyle böyle öğreniyoruz işte.. bir daha ki sefere sadece yavrunu ve kendini düşün  nasıl olsa öyle de yiyorsun lafları böyle de..ha teyze ben böyle.konusamaz o ayrı ,

Teyzen tem bi yerde doğru söylemiş sen nasıl anasın ki çocuğunu o soğukta hastaneye düşecek kadar hemde hasta olmasına göz yumdun.. düğün vs. Umrum olmaz yavrum sağlığı daah önemli ama ogrenmissindir sende 

Üzülme öğrenmiş oldun bacım sen iyi niyetlisin.ama olmuyor işte
(3,739 puan) tarafından
Hep iyi niyetimin kurbanı oldum ben :(
(1,664 puan) tarafından
Tecrübe edindin :)) boşver üzme hiç kendini bak bu kadar insan hiç kimse teyzeni hakli görmemiş yani boşver sende o kendi ayibiyla kalsin
+1 oy
(3,832 puan) tarafından
Yüz verirsen ayıya gelir sı.çar halıya 
(3,739 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(56 puan) tarafından
Teyze olduguna eminmisin
(3,739 puan) tarafından
Bı düğün için bana demedihi kalmadi
(56 puan) tarafından
Kafana takma cnm bosver cocugundan onemli degil. Cocugun hastayken sana faydasi varmiydi? Yoktu. O yuzden uzulmeye degmez. Annenle konus o konusun teyzenle bi
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Bu nasıl teyze bizimki bizi yere göğe sığdırmaz
(3,739 puan) tarafından
Çocuğum için erken kalktım düğünden çok üşüdü çocuk bana onu bahane etme dio
(1,264 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla
0 oy
tarafından

O nasıl teyze yaa

(3,739 puan) tarafından
Üzüldüm ağladım istediğin kadar ağla dedi :(
0 oy
tarafından
Bu ne saçmalık ya  Boşver takma 
(3,739 puan) tarafından
Öyle valla o düğün ben olmadan olmuyo sanki :(
tarafından
Valla bebeğini düşünmesi lazimdı
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Terbiyesizlik yapmış benim kuzenimin sünneti vardı bebeğim küçük ben gitmedim bile. Önce kendi bebeginiz ve eşiniz kimse kusura bakmasın . Hiç uzulmeyin bile bence bir daha muhatap bile olmayın 
(3,739 puan) tarafından
Düğünden sonra çok kötü hasta oldum teyze diyorum bana hastalığını bahane etme dio
(1,465 puan) tarafından
Hiç hoş laflar değil ağzının payını vakti gelince verin birdaha yapamaz. üzmeyin canınızı
0 oy
tarafından

En güzeli akraba davetlerine katılmamak  

(3,739 puan) tarafından
Valla öyle
0 oy
tarafından
Ne rahatsız insanlar var ya. Niye oğlu yolu mu bilmiyormuş tövbe Estağfurullah çok şey derdim de yine teyzen dir ben olsam açar anneme yaptığını söylerdim.
(3,739 puan) tarafından
Aradım soyledim annemin ayağı rahatsız kalkamiyo anju oldu düğüne gitti teyzem anneme sen düğünde oynamadın diye azarlamis sonradan duydum
tarafından
Ne biçim bi kadın bu ya ben olsam bi daha ararsa telefona da bakmam.
(3,739 puan) tarafından
Öyle yapacam canim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
O mu teyze şimdi anne yarısı mı deniyor buna çocuğunu böyle bir kadın için mi perişan ettin birde niye ağlıyor onu anlamadım 
(3,739 puan) tarafından
Ben anlattım durumu üzüldüm dediklerine ağlamaya başladım tutamadım kendimi istediğin kadar ağla dedi ya orda bitti benim için
0 oy
tarafından
Hata sende hic gitmeyecektin 
(3,739 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(5,366 puan) tarafından
İnsanlar böyle iste istediği olmayınca yerden yere vurur. Ama buna kimseyi musaade etme çünkü sen başkalarının istediğine göre değil kendi istediğine göre yaşamalısın yoksa böyle hep aglarsın
(3,739 puan) tarafından
Valla öyle canım çok haklısın
0 oy
tarafından

Hayat felsefem budur

image

(3,739 puan) tarafından
Tamda 30 yasindayim
0 oy
(135 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın neyin lafını söylüyor teyzen bende düğüne gitmiştim müziğin başlamasıyla oturmadan abimle gozgoze geldim çocuk deli gibi ağlıyordu abim gel abim eve bırakayım dedi anladı halimden bebeği olanları insanların anlamasi lazım kuzum niye üzülüyorsun teyzen saygısızlık yapmış bence takma bile sen elinden geleni yapmışsın
(3,739 puan) tarafından
Ben durumu izah etmeme rağmen bana bağırdı çağırdı zoruma gitti
0 oy
(454 puan) tarafından
Anamda olsa bana öyle diyemez kendinin demesi lazım çocuklusun diye demekki o seni düşünmüyormus hiç üzülme ağlama
(3,739 puan) tarafından
Dusunmuyomus demekki çok haklısın
0 oy
tarafından
Kadına bak yaa , kız muhatap olma, bunca hastalığa rağmen gitmisin, oynamisin etmişsin, üstüne birde hasta olup hastanelik olmusunuz halla suçlu sen misin .
(3,739 puan) tarafından
Evet beni suçlu buluyo çünkü oğlunu evine birakmamisim
0 oy
(201 puan) tarafından
Sen de ara ağzına geleni say o zaman kıymetli olursun 
(3,739 puan) tarafından
Hep sustugum için geldi başıma bunlar:(
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Öyle teyzeyi konuşamaz ederim ben be ahahah d.eli misin kız ne ağlıyon saydıraydın ya sen de ilk evlenen onun oğlu mu sen olmadan tövbe evine mi giremiyo
(3,739 puan) tarafından
Demekki evine giremiyormus tek başına

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 2,222 göst.
31 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 408 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 540 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 555 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

381,003 soru

11,406,620 cevap

34,943 kullanıcı

...