0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kafama takıldı acaba böyle olan varmı bebekliğimdede çok tüyleri vardı ama büyüdükçe azalır dediler ama azalmak yerine çoğaldı sırtındaki tüyler baya dolu dolu erkek çocuğunda yoktur herhalde o kadar kolları bacakları da hep öyle kızımında hiç hoşuna gitmiyor çok üzülüyor  kilotlu çorapsız dışarı çıkmıyor saklamaya çalışıyor kim görse ne kadar tüyün var diyo daha çok çocuğu üzüyorlar doktora götürmelimiyin normalmidir

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
normal olmadıgının farkında oldugunuz her cumlenızde gayet ortada tabıkı göturun
(18 puan) tarafından
Nereye götürücemki hangi bölüm bakar
tarafından
dahılıyeye gıt bılmıyorum neresı bakar ama yonlendırır hormonlara da bakar hem
(18 puan) tarafından
Götüriyim inşallah şimdiye kadar hiç kötü düşünmedim normaldir dedim ama nebilim son zamanlarda nedense kafama takıldı sanırım kendiside büyüyüp anlayıp saklamaya çalışınca kafam yerine oturdu
-Reklam-
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Hormonlarina baktir canim. Ilerde ozguven problemide olur çocukta. 
(18 puan) tarafından
Şimdiden özgüven problemi yaşıyor bile bazen alsakmı kessek mi dediğini bile duyuyorum evin içinde bile külotlu çorap giyiyor
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Hormonal bi sıkıntı olabilir canım doktora götür için rahat etsin. Bi kız cocugu için kabul edilebilir bi durum olmuyor tüy malesef.
(18 puan) tarafından
Maalesef öyle inşallah bi çözümü vardır
0 oy
(431 puan) tarafından
Benim komşumun kızının da var di.hormon bozukluğu var demişti doktor büyüdükçe kilo aldıkça dökülür demişti ama dokulmedi.o da çok üzülürdü, ağlardi .şimdi 18 yaşında almasa hala da aynı .siz de götürün yine etkilenir çocuk , hormonsal sorun olabilir sizinde.
(18 puan) tarafından
Götürcem bende hangi bölüm bakar öğrenip randevu alıyım
0 oy
tarafından
Bence ilk önce  cocuk doktoruna goturun o size daha açıklayıcı konusur
(18 puan) tarafından
Her iki yerden de randevu alıyım da ben ikiside baksın
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canım benimse küçüklüğümden beri kollarim sadece aşırı tüylüdür. Hep bunun dalgasıyla uğraştım o yüzden erkenden götür
(18 puan) tarafından
Sadece kolları olsa normal derim sırtında bile var hemde baya var sırtında bacak boydan boya kslın kalın değil tüyleri incecik ama baya çok
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim kız kardeşim de  öyleydi maalesef erkek gibiydi bıyıkları yüzü kaslarının üst kısmı felan bacakları büyüdükçe düzelmedi malesef  8 sınıfta kuaföre götürdük malesef çünkü gerçekten öz güveni gitmişti kendinde herkes dalga geçiyordu felan şuan lise 4 gidiyor yüzündeki tüyler ala ala yok oldu ama bacakları hala öyle onunda sık sık ağda yapıyor bir hormonlarına baktır dahiliye de ama geçmiyor kıl malesef 
(18 puan) tarafından
Evet geçmiyor ama şimdiden böyleyse seneye kendi başına almaya kalkar etrafındakilerden duydukça
0 oy
(1,862 puan) tarafından
E doktora götür tabi hormonlardan büyük ihtimalle
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Tabiki normal değil hormon bozukluğu olabilir
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız benim kız kardeşim de öyle.. Dökülür dökülür diyorlar yalan. Onun yanakları pavul dene yerler sırtı ensesi bacakları herşeyi kıl.. 24 yasında ne döküldü ne etti. Tam aksine daha çoğalıyor. Sürekli agda yaptırır oda tüm vücuduna enseye bile çok zor bir durum. Sen Bi götür de Bi hormonlara bakılsın. Bir karaciğer enzimlerine bakılsın. Belki ufaktan caresine bakınca gecer. Bizimki agda yaptırınca yüzüne falan bu sefer de sivilce çok cıktı. Aylarca su roakkutan denen ilacı kullandı. Oda elini yüzünü mahvetti... 
0 oy
(197 puan) tarafından
Canm sağlık açısından bişeyi yoksada psikolojisini baya etkilemiş belliki. Kıyamam kuzuma. Kendim geldim gözümün önüne. Bende öleydim. Çocuk druna götür hormon testi yapsın. Umarım çözülür sorununuz. 
0 oy
(574 puan) tarafından
Canim ilk bi cocuk doktoruna git orda zaten kan falan alırlar eger bir hormonal bozukluk varsa endokrin bölümüne gonderirler. Tamam bazi cocuklarda olabiliyor ama senin dedigine gore normalden de fazla galiba 
0 oy
tarafından
Bazi kizlarin erkeksi hormonu daha fazla calisabilir bu tipta olan bi durumdur ve tedavisi var ama erken zamanda basvur mesela bazi erkeklerin de kadin gibi memesi olabiliyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
0 oy
20 cevap 302 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 365 göst.
13 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu

381,068 soru

11,408,232 cevap

34,945 kullanıcı

...