0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

Bir tane oğlum var ona 1aya hamile kaldım şimdi 2.ciyi istiyorum 3ay olucak daha bişey yok aklıma takılan soru acaba adet düzensizliği bu durumu etkiler mi adetim en fazla 18gün gecikir bekarlıktan beri böyle gününde adet olmuyorum kızlar acaba sizin de öyle mi böyle olup hamile kalan varmı 

9 Cevaplar

0 oy
(281 puan) tarafından
Ben cnm bekarliktan beri düzensizliğim vardı hamile kalmak istediğim zaman oldu Allah'a şükür şuan oğlum 14 aylık bende 3 yıldır  evliyim 
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben bekarken hep düzensiz olurdum canım hatta 3 ayda bir olduğumu bile bilirim evlendim onay hamile kaldım eğer düzensizlik bi rahatsızlıktan kaynaklı değilse kist vs gibi sorun olmaz doktorum öyle demişti 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Öyle bişey olsaydı benım hiç çocugum olmazdı ıkı ayda bır oluyorum ilk yaşlardan berı.. Hamdolsun 3 tane evladım var. Ama bebeğe karar versek en az 5 ay olmuyor neden oldugunu bılmıyorum da baya zaman alıyor tutması 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla asla engel değil deriz ama herkeste aynı olmazki bunu doktor daha iyi bilir benim kuzen var maşallah o kadar düzensizki ama ufak bi kaçamak yapsa hemen hamile kalıyor durumuda yok ama 3 çocuk yaptı kürtajı kimse bilmiyo kaç tane
0 oy
(197 puan) tarafından
Adet düzensizliğinde yumurtlama günlerini takip etmek daha  zor oluyor canım ama şükür ki onun da çözümü var ovulasyon testi :) yerinde olsam test alırım ben instadan aldım hatta aldığım sayfa takip etti ilk ayda Rabbim nasip etti yumurtlama günlerini bildiğin için daha garanti oluyor benim adetim düzenli olmasına rağmen yumurtlamam geç oluyormuş meğer sen de dene canım 
0 oy
tarafından
Hayır degl 5 ay adet olmadım 6. Ayda hamile kaldım adet gormeden
0 oy
tarafından
Bnmde bekarlikta hep düzensiz di sonra evlendim gene düzensiz oldu    sonra hamile kaldım  bir bebeğim öldü düzenli olunca yumurtalardan çok çalışıyor Muş 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sanmam canm ben hemen hamile kaldım 3 ayda 2 ayda bir olurdum adet 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Değil canım 3 cocugum da düzensiz adetle oldu. Hatta bir ay olup bir ay olmadığım zamanlar da oldu. Polikistik over da vardı her iki yumurtalıkta.. Simdi de 34 haftalıpım 3 ye onda da bir ay 5 inde olsam diğer ay 16 sonraki ay 21 gibi. O yüzden sadece geç döllenme sorunu yasadım bebek iki hafta geriden geliyordu gelişimi şimdi tamamladı.. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.