0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (457 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar alt üst oturuyoruz kaynanamla . Sezaryen dogum yaptım eve geldim 2 dk bebege bakıp gıttıler ,20 gün sonra bugün öglen geldıler üst kattan alt kata tesrıf ettıler bende anca aklınıza geldı dedım  bebek ıkiz gorumcelerım 21 yasındalar biri alındı üst kata cıktı kahvaltı hazırlıyordum cagırdım ınmedı kaynanam ve dıger görümcem bızımle kahvaltı yaptı kaynanama söylemiş lafına alınmış haksızmıyım aramızda bir problem yok sözde .lafım hepsıneydı o tavır yaptı kaynanam bişey demedi 

20 gundur gelmedıler hastaneden eve gelince 2 dk bebege bakıp gıttıler onların yaptıgı ayıp degıl mı nasıllsın napıon demedıler

8 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ayıp etmişsin. Aynı laf sana dense bence sende alinirdin.
(457 puan) tarafından
20 gundur gelmedıler hastaneden eve gelince 2 dk bebege bakıp gıttıler onların yaptıgı ayıp degıl mı nasıllsın napıon demedıler
(1,403 puan) tarafından
Pardon üst katta oturuyor demişsin o zaman 20 gün hiç gelip inmedilerse ayıp. Ben sandım başka yerde geliyolar
(457 puan) tarafından
O kadarcık lafına alındı işte
(1,403 puan) tarafından
Bence konuş bı ara de bende çok alındım hiç inmediniz bu kız yeni doğum yaptı sezaryanli ağrısı var mı bebeğe bakabıliyor mu ne alemde iyiler mi derdi sıkıntısı var mı diye inmenizi beklerdim. İnmediniz de
(457 puan) tarafından
Çağırdım gelmedi kahvaltıya öğlen kendi blir
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ondan önce senin alınman lazım ki lafinda haklısın bir de üstüne küsüyor
(457 puan) tarafından
Kız ben umursamadıkca cıldırıyorlar :) kendılerı kusmeye yer arıyorlar
(4,548 puan) tarafından
Kendi hallerine bırak geri dönerler
0 oy
(133 puan) tarafından
Bırak abla takma kafana bende de var bı görümce etimi yese doymuyo herkezin içinde rezil etti beni 
(457 puan) tarafından
Sende onu etseydın
(133 puan) tarafından
Allahindan bulsun abla ne diyim
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Yok artık bir de kahvaltı yapıp cagiricam he !
(457 puan) tarafından
Ben hazırlıyordum davet ettim yapmadıysanız buyrun dedım oturdularda pek bışey yemedıler küsenide cagırdım gelmedi bi sana demedim dedim ama alınmış
(4,994 puan) tarafından
Böyle yumuşak olma dogum yapmış kadını 20 gün arayıp sormayandan hayir gelmez salla gitsin
(457 puan) tarafından
Hayır görmedim zaten
(2,165 puan) tarafından
Bencede küçük de değilmiş kocaman kız
0 oy
(197 puan) tarafından

Ne mi yapacaksın tabi ki zil takıp oynayacaksın seninki de soru mu canım yaa ohhh ne güzel işte :) hatta darısı başıma o kadar laf sokarım gene küstüremedim8-)

(457 puan) tarafından
Yok kız küssün diye demedim
(197 puan) tarafından
Boşver canım takma kafana sen lohusasın zaten kaynanan uyarsın onu
(457 puan) tarafından
Sadece ona demedim emınım kaynnamda küser şimdi diğerleride  hepside kinci
(197 puan) tarafından
Hiç yüz verme şimdi yüz verirsen tepene çıkarlar sen haklısın zaten eşin araya girsin arkanda dursun
(457 puan) tarafından
Eşim aynısını demiş
0 oy
tarafından
20 gün gelmemişler hiç gelmeselerdi bence haklısın,  onlar seni anlayacak,  yine gelirler ama sende onları tanımış oldun artık oyle rahat konuşmazsn boşver, yerine göre mesafe
(457 puan) tarafından
Problem ne bılmek istiyorum aslında
tarafından
Canı trip atmak istemiş , yada utandı ama sen suçlu hsset diye gitti , bazı insanlar böyledir , yinede sen daha iyi tanırsın
(457 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Tespıt gıbı tespit gitsin nişanlısına trip atsın
0 oy
tarafından
Ay ne yapsak ayağına kurban.mi kessek kırmızı g.tlu mum yakip camının altında mi otursak senin üzüntüden sütünde kesilir şimdi "D 
(457 puan) tarafından
Yok Allah korusun
tarafından
Mahsus diyorum ya bırak küserse küssün ayıbını bilen telafi etmeye çalışır bilmeyende böyle üste  çıkmaya çalışır gerçi sizinkiler yine 20 gün de gelmiş benimkiler in gelmesi 3 4 ayi buldu
(457 puan) tarafından
Yok kız onlar haklı görür kendini baksana
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bakmak zorunda değiller ister gelirler ister gelmezler saçmalamışsın
(7,768 puan) tarafından
Gelmeyene asla ağzımı açıp gelmedin etmedin demem biri bana bi laf etse bişi dese zoruma gitse belli etmem tınlamıyo gibi umursamıyo gibi yaparım şaet üzüldüğümü belli edersem oh iyi olmuş derler o yüzden saçmalamışsın gelmeyen gelmesn snde mesafeni koru bakmayan bakmasn
(457 puan) tarafından
Durduk yere mesafe nıe koyuyorlar kavga etmeden barı sebebını bıleyım ben sureklı ınıp cıkıyordum onlarda gelmelıydı kaynanamda gelmedı lafım onada hepsıne de
(7,768 puan) tarafından
İhtiyacıb olduğu için olabilir mi zora girdiğini belli etme oh demesinler
(457 puan) tarafından
Zor günde kim dost belli oluyormuş
(457 puan) tarafından
Allah yardım edıyor şükür

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 87 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Huzur içimde (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 519 göst.