0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar ben yanlız yaşıyorum eşimin işi dolasiyla küçük kaynım yanımda koyuyor kayinvalidemler 12 yaşında daha ve burda kalmak istemiyor sürat beş karış ağlayıp duruyor erkek çocuğu bide okullar başlıyor burdan okula gidecekmiş hamileyim bide onun stresiyle uğraşıyorum sabahın köründe ben ona nasıl kalkicam başına bir iş gelirmi gelmezmi sorumluluk almak istemiyorum kısacası yanımda istemiyorum napabilirim bu durumda 

10 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kaynananla konuş çocuk durmak istemiyor böyle şeyler de okulu var başına bişi gelirse sorumluluk alamam de 
(73 puan) tarafından
Kabul etmiyorlar ben korkarmisim evde
tarafından
Kendi kardeşin yeğenin yok mu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinle konuş ben hamşleyim sorumluluk alamam de zaten haramdır kaynın sana aynı evde olmaz küçükte olsa
0 oy
(791 puan) tarafından
Açık açık söyle başına bir iş gelirse bni sorumlu tutmyn bn doğum yapcm onunla ilgilenmem 
0 oy
(859 puan) tarafından
Off ne alaka ya bişey olsa 12 yaşındaki çocuk mu koruyacak seni. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İkinizde istemiyorsunuz birbirinizi açık açık söyle kaynanana snn çobana ihtiyacın yok
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Gönder gitsin canm nie korkscaksın iki yıl olcak tek kalıyorum konuşurken dişini göster istemiyorum de kabul ederler
(73 puan) tarafından
Eşim arkamda dursa derim demesinede
0 oy
(4,683 puan) tarafından
İlk başta koyacaktım tahtını cnm ben aile içi yaşıyorum ama alt üst geve alt kata gidiyorum işte eşim bir aydır vardiyalı işte çalışıyor gece gittiği oluyor filan kaynanam kayın yanına gelsin korkma dedim bende hayır gerek yok korkmuyorum diyip istedemedim
(73 puan) tarafından
Başta eşim de gelcek dedi şimdi problem cocuk
(4,683 puan) tarafından
Ooo ne eşi ya ne oldu sanki
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kaynanan 12 yasında cocugunu basından sana savmış :d. Kimseyi karıştırma direk kaynanan kendin söyle. Herkes kendi bebesine kendisi baksın ben rahat edemiyorum de. Eşinde anası da ne derse desin. İki gün konusur üçüncü gün unuturlar.. 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Küçük asker dikmişler başına jdjdjd senin ailenden yok mu cnm yada sen annemlere git 
0 oy
(3,050 puan) tarafından
Ben yalnız kalabilirim korkmuyorum  de. 12 yaşında çocuğun sorumluluğunu alamam de. Eşine de söyle erkek çocuğu okula gidecek beni saymaz dinlemez başına iş gelir ben mesuliyet kabul etmem peşin peşin söylüyorum de. Yada direk eşine söyle çocuk istemiyor burda kalmak bende sorumluluk almak istemiyorum. İkimizde istemiyorken bu ısrar niye de çek isyan bayrağını. Kaynananlar farklı şehirdeyse. Bu çocuğa okulda veli lazım öğretmenk sorar bu çocuğun anne babası nerde diye toplantılar olur ben uğraşamam sürekli gelip gidebilecek misiniz de. Ayrıca çocuğa da yazık kendi keyifleri için çocuğu okulundan arkadaşlarından ayırıyorlar. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 342 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 954 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nzlglr (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 242 göst.
0 oy
9 cevap 425 göst.

380,079 soru