0 oy
190 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Kızlar ben Bursa'ya geldim eşimle. Eşim yarın gidiyor geri ben burda bir hafta belki daha fazla kalıcam . Postaları okudukça kalmak istemiyorum . Ama her zaman da gelemiyorum hele doğumdan sonra gelemem . Burası benim psikolojimi bozdu .

5 Cevaplar

0 oy
(643 puan) tarafından
Neden burayı düşünüp canınızı sıkıyorsunuz ki bence Yeşil Bursa'nın tadını çıkarın benim içinde gezin çok ozledim cunku:)))
(1,403 puan) tarafından
Artık çokta yeşil sayılmaz heryer bina beton :/
tarafından
Haklısınız canım tamm . Bu yaptığım kendime kötülük . Gelirken de hep surat astım boş yere .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burdaki olaylara çok takılma herkesin hikayesi Kendine tatilini zehir etme Kendine 
tarafından
Haklısın valla burası benim psikolojimi bozdu ya
0 oy
(718 puan) tarafından
Bende bursada oturyorum ailen mi.bursada
tarafından
Yok canım kuzenimin yanına geldim
0 oy
tarafından
Bende gitsem de şöyle okkalı bi iskender yesem vaveeyylliii kokusu burnuma geldi tereyağının "D sen git benim yerimede ye tatilinin tadını çıkar keyfine bak olacak ile öleceğin Onu ne geçmek imkansızdır sen Koca nin başına gardiyanda diksen tutar o gardiyana göz koyar yine yapacağını yapar bu karakter ve meşrep meselesi bu kadarda güvensiz olmak iyi değil güven ama teslim olma her ihtimale hazırlıklı ol ama devamlida bunu kafanda kurma ya şöyle ya böyle ya onla ya bunla hadi olursa gibi şeyleri devamlı kafanda dolandırır durursan bu hem suizan olur sen günaha girersin hemde boşu boşuna psikolojini yıpratırsın yapan kendine yapar kaybedecek bir şeyin var mı senin? Hiiiccc kafanı bulandırma keyfine bak
tarafından
Çok haklısın supheile yaşanmıyor . Hayat zehir oluyor ya.
tarafından
Kesinlikle öyle boşuna işte kendine hayati zehir etme

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
17 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Busrabusra0 (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 220 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 288 göst.

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...