0 oy
118 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (535 puan) tarafından
Neler almalı kızlar 1+1 apart ta kalacaz çocuklar için kendimiz için bide ben kapalı bir kadınım neler almalıyım 

4 Cevaplar

0 oy
(12,926 puan) tarafından
Güneşe dikkat et canım sapkalarini cikartmasinlar güneş kremi felan sur . Çoğu kişi böyle tatilde hastanelik oluyor Allah korusun.
(535 puan) tarafından
Ay zaten yeni hastalık atlattık güneş kremi var şapkaları da yarın alicam canım saolasin
(12,926 puan) tarafından
Rica ederim canım iyi tatiller
(535 puan) tarafından
Saolasin canım bide ne dicem evden kendi çarşaf ve yastık kılıflarımi götürsem abartmış olurmuyum sence yani
(12,926 puan) tarafından
Hayır neden abartasin canım imkan varsa götür tabi  temizlik bu yani herkes onları kullanıyor yıkanıyor ama için rahat etmiyorsa goturebilirsin
(535 puan) tarafından
Aynen canım benimde aklıma takıldı ya en iyisi götüreyim
-Reklam-
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Eğer arabanız varsa yerin varsa eşyanı al götür. Ne bileyim çarşafın, çaydanlığını, tavanı... Benin kullanırken içime sinmiyor çünkü. Krem unutma, çocuklar ne kadar bilmiyorum ama güneş altında şapkasız olmaz, kova kürek al çocuklara oynamak için, bezli ise mayo bez suya girmek için, bunlar harici zaten normal tatil hazırlığı yaparsın 
(535 puan) tarafından
Arabayla gidecez canım benimde aklıma geldi çarşaf yastık kılıfı felan hep alacam Bi kaç sey saha alırım çok saol
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kumsal gibi yerlerde ayaklarına dikkat et taş veya atıklar olabilir ayağını kesebilir. Sapkalarını al. Güneş kremi al mutlaka. Can simidi kolluk tarzı olan seylerini al. Mutlaka ince hırka al aksam serininde kalıp hasta olmasınlar. 
(535 puan) tarafından
Yarın şapka alicam bakalım kremleri var terlik de geçenlerde almıştık saol canım
0 oy
tarafından
Birde denize girerseniz lüften dikkat edin çocuklarını gözünün önünde olsun 
(535 puan) tarafından
Çok saol canım haklısın ben zaten başlarından ayrılmam Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
16 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Citipiti (2,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 401 göst.
14 Ocak 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
27 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,171 soru

11,318,451 cevap

34,765 kullanıcı

...