0 oy
4,011 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sogum yapali 1 yil olacak ama sizinle paylasmak istedim kayananamda yaptim dogumu orda kaldim uzak şehirde yapapmam ilk cocuk diye başindan beri sevmedi beni ben yine eşimi  anası dedim hediyeler aldim sürekli ziyaretine gittim sevmedi hicbir zaman beni hamileyken midem bulanir başim donerdi bana hamileligini bahane ediyorsun derdi durumumuz yoktu aile tanismasina gelecekleri gun pantolon guburlu gomlek giymistim firin bozuk evde bisey yapamamistim hazir almisti bide ablamlar yapti biseyler guya ben aile terbiyesi almamisim terbiye alsaydim oyle giyinip sunumlarim oyle olmazmisti en son dogum yaptim 3 gun mutfakta beni hiç istemedigini oglunun zoruyla aldıgıni soyledi yuzume teyzesinin oglunun(kuzeninin)) karısıyla kısayladı beni cok zoruma gitti bende saydıydır tabi ailem geldi onlarda bi guzel saydirdi kaynanama diktator ya kendisi ne isterse o olur..demem o ki 1 ay once kadinsal ameliyat olmus arayip sormadim tabi gecende cam silerken dusmus kokunu alciya almislar simdide korono olmuş kötüymüş ..ne diyelim lohusa bedduası mi nedir ..

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yok beddua degildir cunku Beddua eden kisiye döner .Biz ona "Alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste "diyelim
tarafından
Kendi kocası her dedigini yapiyor ama oglunun yapmasını istemiyor.nikah günü bile nikah kıyıldı kutlamak için yemege çıķtık telefon geldi kayinbabam oglum koş annen rahatsizlanmis neyse gittik 2 3 saat sonra da ben gittim ziyarete baktim balkon yıkiyor titizde kendileri ama ruhu mikrop
(1,757 puan) tarafından
Bütün ilgi sevgi onda olsun istiyor evini balkonunu temizleyecegine ruhunu temizlesin ALLAH SABIR VERSİN canım sana
tarafından
Suna bak sen .Zaten oylelerine hep iyi koca denk gelir .Ama o adama sor bir de .Gram mutlu degildir.Boyle insanla omur mu gecer be.Sen de kocana sozunu gecir .Taktikler yap.Bagla guzelce evine .Yani suprizlerle , guzel sozlerle vs vs .
tarafından
Serifecim inanirmısin kayinbabam o kadar memnunki prensesim aşkim diyor
tarafından
Allah Allah jsjsjsjsjssj prensesim mi ? Ayy yazik ya adamcagiza ya .O zaman soyle bir sey olmustur .Adam kadina cok asik ama kadin adama asik degildir .Olur ya bazi iliskilerde bir taraf seven bir taraf sevilen .burda da oyle bir durum var o zaman .Ama yazik amcam be .Ne prensesi bu yasta .Olsa olsa kralice olur .Cadi kralice
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Beddua mı etmiştin? Eğer hak etmişse beddua tutabilir tabii pek tavsiye edilmiyor ama... 
0 oy
(48,738 puan) tarafından
yinede iyi olmuş dememelisin 
0 oy
tarafından
Beddua ettin mi ki anlattığına göre etmedin ama mazlumun ahi işte kalmıyor. İlahi adalet böyle şeylerde kendini gösteriyor. Sen sabretmis susmussan Allah da adaletini göstermiştir. Ama tabi anlayana 
tarafından
Ettim ama içimden ettim her zman yinede sustum ama agladimda hep icimden
tarafından
Olsun yine de saygısızlık bir kötülük etmemişsin işte Rabbim vermiş. Boşver sen yine de ondan olmuştur diye de düşünme. Kalbini temiz tut.
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bu kaynanalar niye böyle ya benimkide elimden ne gelirse yaptım destek oldum eşime babadan miras kalan parayı bile aldırmadım annene ver dedim ama hamileliğimi uzaktan bile zehir etmeyi başardı ben bir defa demedim canım şunu istiyor ki şükür annem yanımda ne istersem yaptı ama hanfendi ben hastayım yemek yiyemiyorum bana canım şunu çekti bunu çekti benim saf kocam yiyemediğine inanıyo ama göbek benden büyük ben korona oldum 6 kilo verdim 2 haftada 1 gram vermemiş istiyoki biz yanına taşınalım ben ona bakayım ki en ufak diz ağrısı bile yok 68 yaşında koşarak yürür yolda maksat gelinizya hem çalışıcsm hem eve gelip ona oğluna yemek temizlik kira falanda ödemesinler ama eşim istediki annem yanımızda olsun o bebeğimizede sanada iyi bakar dedi sen ne kadar iyi olursan o kadar kötü cevap alıyosun ne güzel eltim kaynımı aldı götürdü ne ararlar ne sorarlar gelmezler 
0 oy
tarafından

Allah'a havale et canım en iyisi beddua döner dolaşır seni bulur 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ahbehayt (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,118 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yesim_alnt (36 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 794 göst.