0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
ddddddddddddddd

5 Cevaplar

0 oy
(15,854 puan) tarafından
Bizimki elele. Az önceki postumda arkadan görünüyor. Once kizimda kullandım sonra oglumda .simdi oyuncaklar icin kullanıyorum. Bütün oyuncaklari icine doldurdum
tarafından
Simdi baktim :) Elele baya alan var 4 yasina kadar kullansin istiyorum bakalim fiyati da normal asiri degil cok tesekkurler
-Reklam-
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Sunny baby kullaniyoruz cnm memnunuz oglum 10 aylik tutunup kalkiyo alt kademeye indirdik guzel kullanisli bu yonden de ve  gittigimiz yere de goturuyoruz cantasina koyup katlayip
tarafından
Peki kac kg minnos? Ara kademeyi kac kg a kadar kullandiniz? Bizimki 4 aylik 7.800 gr hani 9 kg dan sonra ara kati kullanamiyorsa biz 1-2 aya alt kademeye mi incez yani?
(1,739 puan) tarafından
Cnm 9 buçuktu 9.ay aşısında  suan bilmiyorum benimki  hareketlendigi kalktigi icin dip alt kademeye indirdim ama kafa tarafi agir basiyodu bzimkinin ust kademedeyken takilan yeri cikiyordu esim plastik kelepce ile sabitlemisti
(1,739 puan) tarafından
Ama hareketlenmedigi surece yatmaya devam edebilir bence
tarafından
Ooo baya uzun sure ara kat kullaniliyor o zaman. Super! Cok tesekkurler :)
(1,739 puan) tarafından
Rica ederimm:)
0 oy
tarafından
Kraft kullanıyoruz memnunum 
tarafından
Kraft icinde yatagini da veriyor baya iyi gibi ona da bi bakicam cok tesekkurler
0 oy
tarafından

Ayy kuzuuuu , ben de alicam öyle bir sey :) su kenarda durayim ❤️☺️

tarafından
Ben bi tane sepete ekledimmmm nispeten baya uygun fiyati da baya inmis gonderiyim sana ozelden ekran goruntusunu :)))
tarafından
Ayyy evetttt ☺️ bana da lazim kuzumm
0 oy
tarafından

Bende geçen ay aldım canım civilden bakalım daha doğurmadım 32+6 haftalik hamileyim, kullanışlı görünüyor umarım memnun kalırız 

image

tarafından
Kapitone kumas di mi? Silinebilir de hem... Gule gule buyusun guzel gunlerde minnoss...
tarafından
Evet canım, çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ek00 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 416 göst.
27 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrvacly (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Funda97 (21 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...