0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 9 aylık bilmiyorum bazen çok istiyoruz eşimle ama bazende hiç istemiyorum, kızım maşallah akıllı yardım edenim de çok sizce ara açım mi yoksa kardeşiyle beraber mi büyüsünler

17 Cevaplar

+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Oglum 2 yasinda hâlâ dusunmuyorum☺
tarafından
Kardeş iyidir ya kendimizden pay çıkarmamız lazım
(48,634 puan) tarafından
abim var Allah acisini gostermesin ne ayrı durabiliyoruz nede beraber illa kardesi olmak zorunda degilki
tarafından
Tamam işte sen kardeş olmuşsun ona
(48,634 puan) tarafından
kiz biz tom ve jerry gibiyiz hep geldik kac yasina hala aynıyız
tarafından
Ne güzel ama insan sevdiğiyle uğraşırmış en çok
-Reklam-
0 oy
(146 puan) tarafından
Vala benim oğlum 20 aylık oldu 13 haftalık hamileyim birlikte buyusunler istedik  hakkında hayirlisi
tarafından
Aynen öyle bende belki yavaştan 1 tane daha düşünürüm
(146 puan) tarafından
Ama birazcık daha bekler emiyorsa yani 1.5 yaşına gelsin qkli tam ersin
tarafından
Emiyor canım evet
(146 puan) tarafından
Onun daha anne sütüne ihtiyacı var istersen bi kaç ay daha bekle 15 aylık olunca çalışmalara başla bnce
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Daha doğum yapmadım ama maksimum 1 yaşına gelince 2.yi planlıyoruz yasimiz geçiyo çocuğu da seviyoruz madem e yapalım o zaman yavv ☺☺☺
tarafından
Bende işte doğumdan önce öyle diyordum ama ne kadar yardım edenim de olsa çocuk annesine ağırlık veriyor bilmiyorum ben çok kararsızım
(3,832 puan) tarafından
Yaşınız gençse bekleyin biraz büyüsün değilse bekleme
tarafından
22 olacam canım
(3,832 puan) tarafından
Genceciksin sen bilirsin benim 30 eşimin 33 bitiyor artık kendimizi dinç hissederken buyutelim istiyoruz insanın bir yılı bir yılını tutmuyor
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Geleceklerini güzel yapabilecekmisiniz en önce onu düşünün okuması vs aralarinda yaş farklı olmazsa ikisine para yetiştirebilecekmisiniz okulda vs
tarafından
İnanki babaları gece gündüz kendileri ve benim için çalışıyor çok şükür maddi durumumuz iyi onda sıkıntı yok ama o çocuğa yetebilmek önemli benim için para herşeyi halletmez
(1,072 puan) tarafından
Tabiki canım ama şimdi maneviyat kadar maddi de önemli erkek annesi olucam simiden düğününü yapabilirmiyim evlenince evine destek olabilirmiyim diye düşünüyorum Allah bilir tabi belki de istemeden bizde ikinciyi yapicaz hakkında hayırlısı olsun
tarafından
Aynen kuzum teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kendine güveniyorsan yap canım kardeş güzel oluyor birlikte oynayıp büyüyorlar ama ben 9 yıl sonra cesaret edip yaptım oğlum çok sık hastalanırdı 1 ayın 2 haftası hasta gezerdi 
tarafından
Benim kızım doğduğundan beri maşallahı var ne gazi oldu ne kolik oldu diş çıkarttı 2 tane sesi bile çıkmadı garibimin
(1,621 puan) tarafından
Maşallah canım inşallah öyle devam eder
tarafından
Sağol kuzum inşallah
0 oy
tarafından
2..5 yaşında ben düşünmüyom eşim düşünüyor sadece :)) Bence çok küçük onunda ilgiye ihtiyacı var hep öyle kalmiycak sürekli ilgi istiycek dışarıya çıkacaksın çocuk özgür olmak istiycek ama ikinciyle ilgilenmek zorunda olucaksn bilmiyorm ya sen bilirsin ben oğluma haksızlık yaparım diye çok korkuyorum
tarafından
Hah iç sesim gibi oldun, vazgeçmem de bu yüzden bende kızıma haksızlık yaparım diye istemiyorum bazen, bazen de eşim aşırı gaza getiriyor sen aslan gibisin iki çocuğumuzu da gül gibi yetiştirir ikisine de yetersin gibi konuşuyor :E
tarafından
Kız benim eşimde der aslan karı sen yaparsın diye bende diyorum ki sen yap o zamab
tarafından
Hahah harikasın :D
0 oy
(46 puan) tarafından
Bir çocuk her zamn oynayacagi birini ister oğlumla kızımın arası iki buçuk yaş ama keşke daha erken olsaymis bende çok kararsızdim madem ikinci çocuk yapılacak bence arasi çok olmasın zaten evdesin çocuğa bağımlısın bir seferde büyüt ikisini benim şahsi fikrim
tarafından
Dimi bende aynısını düşünüyorum, şimdi bide tek çocuk sürekli kaynanamgil istiyor ama eşim de diyorki iki çocuk olunca artık evde oturacan öyle git gel olamaz sevmek isteyen yanınıza gelir diyor
0 oy
(1,862 puan) tarafından
25 yaşındayım ilk çocuğumu 18 yaşında ikinciyi dört yıl sonra yaptım üçüncüyü de yeni doğurdum bir aylık olcak bitti bida yapmam 
tarafından
Bağlattin mi sen
(1,862 puan) tarafından
25 yaşında olduğum için bağlamadılar
tarafından
Benim ablamın 25 yaşında bağlatti kocası imza atti
(1,862 puan) tarafından
Özel hastanede dogutmustur yada hamileliği sıkıntılı geçiyordur belkide
tarafından
Özelde doğurdu canım
0 oy
tarafından
Kızım 13 aylık düşünmüyoruz kuzum 
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun kuzum
0 oy
(9,205 puan) tarafından

C şıkkı hiç bir zaman :D

Kızm 2 yaşına girecek.

tarafından
Niye kız kardeş gibisi varmı yap bı tane çocuğa arkadaş olurlar :)
(9,205 puan) tarafından
:)) kizm çok zor bi bebe ya. Cesaretim yok:D
tarafından
Allah sabrını verir bak 2 yaşına gelmiş çok ara açma o da ister yanında bi oyun arkadaşı
(9,205 puan) tarafından
Diyorsun :D
tarafından
Diyorum tabi daha beklemen hata çağır kocayı hemennnnn :D
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Bence daha kucuk canim ya benim oglum  27 aylıkken gebe kaldim istedik yani sukur rabbim de hemen nasip etti 2 yas bekle derim gene sen bilirsin de 
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Hiç düşünmedim kızım 10 aylıktı bende 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim şimdi büyük kızım 2.5 küçük kızim 1 yaşında 
tarafından
Zorlaniyor musun peki
tarafından
Hayır canım çok şükür iyi geçiyor yemek temizlik herşeyi yapabiliorum
tarafından
Oh ne güzel canım
0 oy
(1,661 puan) tarafından
İyi bir eşin varsa yap
tarafından
Çok şükür memnunum kendisinden, bir dediğimi iki etmez bu zamana kadar gönlümü hiç kırmadi, kızımla benim ağzımın içine bakar gece gündüz demiyor hep çalışıyor para kazansın diye
0 oy
(48,634 puan) tarafından
kiz bize ne soruyon kendin ve esin karar verin☺️☺️
tarafından
Kız zaten eşime kalsaydi kızım 1 aylıkken yapacaktık, ben istemediğim için erteledik şuan da bi yanim istiyor bi yanim istemiyor, sizlere sormak istedim hani ne kadar zor olabilir bana
(48,634 puan) tarafından
benim kizim hem kolay bebekti hem zor bebekti hala oyle. kusuyodu cok reflusu vardi uyku gaz hepsi birden toplanmıştı onun harici biziklayan mizmiz bebek değildi. simdi uc yasinda çok şükür yaramaz degil ama illa zorlugu oluyo. tavsiyim ilkime tuvalet eğitimini verdikten sonra ikinci dogmus olsun
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim iki çocuk arasi kızım 5 yaşına giriyor bu ay oğlumda 4 aylık oluyor. Aradaki zaman o kadar iyi oldu ki. Rahatım şükür.
tarafından
Ne güzel
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Biz daha tövbeliyiz 2. Çocuk istemiyoruz 
tarafından
Niye kız öyle
0 oy
tarafından
Artık düşünmüyorum oysa çok istiyordum 
tarafından
Niye canım
tarafından
Eşim ne zaman bizimle bir aile olduğunu anlar
Kendi annesini susturur benim güvenimi yeniden kazanır o zaman
tarafından
Ay işin çok zor vallaha böylelerini ateşe atıp yakasim geliyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 466 göst.
0 oy
27 cevap 310 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 157 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 615 göst.
30 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (612 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...