0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (126 puan) tarafından
Kızlar kızım 8 aylık pko var bende kilom 81 lütfen emzirenken zayıflayanlar yazabilir mi neler yaptığını

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bir buçuk litrelik su şişesine bir tane çubuk tarçın atıyordum devamlı onu içiyordum ve hamur işi vs yemiyordum tarçınlı su hem yağ yaktiriyordu hemde çok güzel süt yapıyordu 
tarafından
Çok iyiymiş bende başlayım en iyisi, bebeğim 5 aylık fazladan 10 kilo yapıştı kaldı 5 i gitse yetecek
tarafından
Ben çok hızlı kilo verip aynı hızda da kilo alabilen bir bünyeye sahibim herkesin bünyesi farklıdır canım ama bol su hareket ve diyet herkese mutlaka kilo verdirir ")
(126 puan) tarafından
Canım bende polikistik over var çok zor veriyorum sudan başka ne yapabilrim neler yaptın anlatabilir misin
tarafından
Ben ekmeği azaltiyorum mümkünse tam buğday ekmeği yiyorum oda sadece sabah kahvaltıda yiyorum sabah kahvaltısını zengin gibi yaparım çayımı falan içmeden hayatta kendime gelemem kahvaltı kırmızı çizgim ")) öğlen yulaf ezmesi yerim kuru meyveli yulaf ezmesi alıyorum süt ile ıslatıp kahvaltılık gevrek gibi yiyorum öğlen öğünüm o akşamda ne yemek varsa on uyarım ekmeksiz suyu bol içerim imkanım varsa evde spor yaparım mekik pilates falan öyle takiliyorum kafama göre ") birde göbek eriten kür var yoğurt zencefil zerdeçal tarçın yatmasan 1 saat önce bunu yiyip yatana kadarda bir litre su içiyorum sabah tuvalete çıkarıyor hemen ne var ne yok içini temizliyo 15 20 gün devam ediyorum suan da sirke kürüne başladım 21 gün devam edicem 1 yemek kaşığı sirkeyi iki yemek kaşığı su ile karıştırıp sabah ac karnına içiyorum hem toksin atmak hemde yağ yakmak icin güzel bir yöntem hemde bağışıklık kuvvetlendiriyor tavsiye ederim
(126 puan) tarafından
Anladım canım teşekür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canm hicbisey yapmadım 1 ayda 14 kilo verdim . Herkes şok oldu 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Hiç biçey yapmadım canım ekstra 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Emzirirken zayıflamamıştım ama dünyaları da yesem hiç kilo almadım 2 sene boyunca 
0 oy
(80 puan) tarafından
Canm 18 aylik oldu hala surekli emiyo.surekli hareket halindeyim arkasini topla yemek temizlik vb.hergun parka gidiyoruz yuruyuse.ben ekmek tatli sevmem yaglida yemiyorum.aslinda bu benim nirmal hayat tarzim oldugu icin kilo almiyorum
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Hamur işi şeker tüketme en az 3 l su iç zaten gidiyor
0 oy
(621 puan) tarafından
Günde 3 litre su içiyorum 52 kilo oldum şimdi bi de covid oldum 50 olmuşumdur çorba içtim bol bol hamur işinden uzak durdum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,125 göst.
0 oy
11 cevap 791 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyda60 (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
5 cevap 362 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...