0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde (3,554 puan) tarafından
 benim yan komşum memlekete gitti 10 gün sonra gelecekler giderken ısrarla anahtarı bana bırakıp gitti derin dondurucusu doluymuş şartel atarsa günde 1 kere baksam olur mu dedi ben de ilk başta kabul etmek istemedim ne olur ne olmaz Bir şeyi kaybolur benden bilirler diye olur mu öyle şey sana güvenmesem neden anahtarı bırakayım dedi ve resmen zorla bıraktı biraz önce girdim şartele bakıp çıktım ama yine de tedirgin oldum sonuçta başkasının evi 

Size böyle anahtar bırakan oluyor mu ya da kabul ediyor musunuz kızlar

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek bir komşum var. Ona bırakırım anahtar. Ama hiç bırakmadm şimdiye kadar.

Birde onun anahtarını alırım sadece. O da bana bir kere bıraktı. Memlekete gitti evde kedisi vardı. Günlük ona yem su verdim citkim o kadar
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Emanet anahtar almamda vermemde. 
0 oy
tarafından
Evet canım komşumuz her zaman bırakırdı bazen memleketine giderdi 2 aylığına bile bize bırakırdı demek ki size güveniyor ki bırakıyor, hatta altınlarını bile bize bırakmıştı bir keresinde 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Alt komşusu anneme bıraktı bazen Bana da karşı komşum bırakır
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Bizim anahtar gorumcemlerde var alirsam da onunkini alirim sadece onlar bize birakmaz ama cunku gorumcemin esinin ailesi de o civarda oturuyo oraya birakirlar.

Baskasindan şöyle alirdim en fazla 2 saat sonra coxuk gelcek ona ver vs dese hani alirdim ama eve girip kontrol etmek icin almazdim sanirim ya korkardim,cekinirdim..
0 oy
tarafından
Kesinlikle kabul etmem eşimde kabul etmez kayınvalidemde sehirdisina gezmeye gider onun anahtarını dahi almaz 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Annem komşusuna bırakır ama yaklaşık 11 senedir tanışıyorlar
0 oy
(4,245 puan) tarafından
Hayır kikseyle bu kadar anahtar bırakıp alacak kadar samimi olmadım yanlış geliyor bana zaman kötü eski komşuluk ilişkileri yok o yüzden mesafeli olmakta fayda var
0 oy
tarafından
Eşimin amcasının kızına bıraktım bn anahtarı 9aydir evimde degilim esim görevden gelcekte evime gideceğim ama kadın sana guvenmiste vermiş  sorumluluk ona ait sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,783 göst.
0 oy
45 cevap 922 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 467 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 227 göst.

396,376 soru