0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından
Dünden beri burnum tıkalı boğazım ağrıyor yutkunmada Zorluk çekiyorum belim zaten bı 10gundur ağrıyor

Şubat'ta covid geçirdim ve gebeliğin basiydi 22 haftalık bebeğimi kaybettim 

Bu belirtiler yoktu ama şimdi tekrar gebe kalma ihtimalim de var cesaret de edemiyorum test yapmaya 

Sizler atlatmak için neler yapıyorsunuz gripte yada çivi olanlariniz 

Yardımcı olursanız sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
(391 puan) tarafından
Bebeğini kovidden mi kaybettin yoksa ay kıyamam. Bende hamileyim delta virusu olmuşum gözümden yaşlar akıyor valla geberiyorum
(66 puan) tarafından
Bildiğin gibi gebeliğin ilk 3 ayı bebeğin organ gelişimi gerçekleşiyor
İlaç kullanamadim
22.haftada cinsiyet için gitmiştim detaylı ultrason da öğrendim ki böbrek gelişmemiş suyu bitmiş kalp damarlarında sıkıntı varmış bu şekilde yatisim yapıldı
Çok korkuyorum şuan da da gebelik var mı yok mu bilmiyorum henüz
Size de çok geçmiş olsun nasıl geçiyor günlerimiz başka hangi belirtiler var
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Salgın var galiba canım biz evden çıkmıyoruz hiç bebeğim grip oldu ateşi felan çıktı bogaz enfeksiyonu dediler öksürüğü de vardı 2 defa götürdük sonra ondan bana bulaştı bende de feci bir şekilde grip ver boğazlarım kulaklarıma vuruyor ben covid olmuştum  bu rahatsızlığım covid gibi değil 
(66 puan) tarafından
Geçmiş olsun
İnşallah benimki de griptir
0 oy
(80 puan) tarafından
Canm haberlerde duydugumu diyorum daha ülkemizde grip vakasi yokmus kovitsin muhtemelen
(66 puan) tarafından
Hadi ya hiç haber de izleyemiyorum
Bu yeni belirtileri bilemedim emin olamadim ondan
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Artık grip miyiz covid miyiz anlamıyoruz ki .kendini evde izole et geçmezse iki üç gün test yaptır.artik her grip olduğumuzda biyerimiz agirdiginda teste kosuoz nolcak böle bilmiyorum
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Kimi duysam ayni sikayet var ben ve bebeğimde dahil sabmiyorum covit olduğumu çünkü saçım ıslak kaldim onun sabahina oldu baya üşümüstüm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 97 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Smsnur (129 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 135 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.

380,920 soru

11,404,574 cevap

34,942 kullanıcı