0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı geceleriniz olsun 

Oğlum 27 günlük 2 saatte bir uyandırıp mama veriyorum   ama 3 gündür takıp ediyorum bugün bunu neylestirdim  uyandırdığim zman yemiyor   ama 2 buçuk 3 saat sonra ellerini yemeye başlayınca  veriyorum öyle yiyor uyanık olsa dahi versemde yemiyor zorlarsam kusuyor    artık zormasam mı diye düşünüyorum  aciktigini hareketlerinden anlıyorum  aciktikca versem   daha sarılık olurmu acaba çok şükür şuan için atlattık 

11 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Ben valla 1 aylıktan itibaren hiç uyandirmadim kendi acıkınca uyaniyordu bildiğim kadarıyla doktorlarda öyle diyor 
tarafından
Bizim sarılık vardı cnm doktor 2 saatte bir besle demişti   en son gittiğim de artık bitti sarılığı dedi ama sormayı unuttum
(14,033 puan) tarafından
Benim oğlumun da vardı sarılığı 2 gün tedavi gördü
tarafından
Benimkide 3 gün ışık tedevisi aldı cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 40 çıktıktan sonra uyandırmayı bıraktım zaten oğlumun en dayanamadıgi şey açlık o yüzden kendisi uyanıyor tok olunca isterse dibinde davul zurna çalsın uyanmıyor:) 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Benim kırkım çıktıktan sonra hiç uyandirmadm kuzum kendisi acıkınca ellerini cop cop emiyor onun sesine uyanıyorum ağlamıyor da :-)))şimdi 4 aylık 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
tarafından
Rabbım bağışlasın paşayı kuzum ohhh misss kokulu bol bol kokla boncuğu
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️  çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Rabbim bağışlasın kuzum, ben gece içim rahat etmediği için 40 ı çıkana kadar uyandırdım ama geceleri 3 4 saate çıkarmıştım, gün içinde de 3 saati hiç aşmamıştım. 2 buçuk aylıkken kendi kendine gece beslenmesini de bıraktı şükür o zamandan beridir gece en son kaçta yiyorsa sabah uyanana kadar mama için uyanmıyor hiç 
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun    bende kendi haline bırakicam bakalım
0 oy
tarafından
40 i çıkınca kendi haline bıraktım canım 

Ilk 1 ay 2 saatde 1 emzirdim sarılığı vardı çünkü 
tarafından
Bende bırakicam yarın bakalım nasıl olacak
0 oy
tarafından
3.5 aylık 3. Ayından beri uyandırmıyorum acıkınca kendi uyanıyor yada ben uyanırsam emziriyorum 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Valla benimki ilk gunlerinde ben uyandiriyodum 1 ay sonra kendisi 2 saatte bi kalkiyodu
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben ilk ay Bi zorladım canım sonra nezman isterse ozaman emzirdim hep 
tarafından
Bende yarın kendi haline bırakicam bakalım
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım dene bakalım
0 oy
tarafından
4. Ayina kadar 3saatte bi kaldirip emziridm doktorum cok kızmıştı suan emzirmek hoşuna gidebilir ama ilerde pişman olursun demişti suan 16 aylik saat basi rmmeye kalkiyor :(
0 oy
tarafından
7 aylik kizim hala takip ediyorm canm kizm 4 saatte acikmazsa 5. Saatte ben biseyler yediriyorm
0 oy
(3,527 puan) tarafından
40ından sonra uyandırmadım ama ben uyandım takip ettim mızmızlanmaya baslayınca veriyordum 3 ayından sonra hiiic karısmadım doyurdum yatırdım 9da yatırıyordum sabah 6ya kadar uyuyordu masallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 669 göst.
5 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 401 göst.