0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
Kızlar 36+3 oldum bugün doğurdum yarın dogurcam geçti günler ve artık takip etmekten bıktım diyebilirim karnım çok ağrıyor komple sırtım belim çok ağrıyor hiç geçmiyor ağrısı ve karnım taş gibi doğumum yakinmi artık yaşayanlar anlatsın ikinci ama ilkinde hiç bişey yaşamadım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fikrim yok cnm post çıksın 
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim öncelikle hiç takip etme 41 olucam kendi kendimi yoruyorum bende artık zamanı var allahin izniyle gelecek birgun bebislerimiz
0 oy
(30 puan) tarafından
Şimdiye kadar benimde bel ağrım felan vardi aha doğurdum doguracam sertlesti geliyo dedim hiç tık yok kızımda takibi bıraktım sukur sancim çıktı nts de ve 2 cm acıkligim var ve bel agrisi adet agrisi gibi ağrım çoğaldı ve kasılmalar yarım saatte ikiye düştü zamanı varmış dedim kendi kendime 
0 oy
(313 puan) tarafından
Canım 37.5 im benimde hep öyle sancılarım oluyordu uzun süren bi sancıydı nstde düzensiz az az sancı çıkıyor ama bugün kasığıma belime bir sancı girdi 2 3 dakika sürdü ama o sancıların kat kat fazlasıydı yani yani onlar sancı değilmiş anladım tabi herkeste farklıdır belki o sancılar hazırlık sancısıdır nstye göre takip edilmesi gerekiyor rahat ol vakti gelince gelir inşallah stres olma düşünüp
0 oy
tarafından
Yalancı sancılar başlar canım artık 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.