0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bugün akşam saat 10 gibi park a gittik büyük çocuğum oynuyodu fln benle kocam da oturup doldurma yiyodk 4 kız gelip karsi tarafta oturdu 

Bi kız  daha 17-18 yaşlrda hiç gözünü kırpmadan eşime bakıyodu 

Eşim fark etmemşti ben yanlış anlrym deyip sohbet edyrz eşim sigara içiyo kız hayranlkla izliyo 

Kim baksa anlar bikaç dk lığna su almaya gittim arkamı döndm eşim dn 1-2 adım uzak kahkaha atark eşime bakıp konusyo arkadaşyla 

Neyse yine takmadm cünkü eşimdn eminm parktn çıktğını sandm biz gelirkn arkamzdaydı eşim bebek arabsyla kücük bebeğimi bende büyük oğlumlaydm 

Eşim benden 10-15 adım uzaklşnca sordum nye bu kadar bakysn birine mi benzettn gülümsedi yk dedi 

Bişy anlamdm neydi Şimdi bu

Esim de kızıyo niye knştn istedigi kadar baksn bendn emin oldğn sürece muhatap olma dyo 

14 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Rabb'im bu Fıskın fücurun  şirkin küfrün içinde bkzi ve ehlimizi koru. Yarattıklarının şerrinden koru... Eskiden adamlara derdik ne bakiyosun seninde anan bacin var diye şimdi kızlara mı diyelim seninde abin baban var diye. Ne günlere kaldık.
tarafından
Amiiiin gerçekten çok amin
tarafından
Amin cnm amin
Eşimdn eminm ama devir kötü
Onca bekar var eşime bakıp duruyodu
Sinirlerm bozuldu
tarafından
Çok şey var söylenecek...
(7,791 puan) tarafından
Yok gerçekten çivisi çıktı dunyanin. Esi çocuğu yaninda yani ne bakiyon ki?
Normalde de bakilmaz ama bu sekilde daha garip
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ne demek muhatap olma bır erkek sana baksa napardı acaba eşin vallahı orda Azraili olurum onun zilliye bak sen ya kocamıza sahıp cıkıp bakan laf atan kıza falan sen hayırdır dıyemıceksek nıye evlıyız lan bız cıldırtmayın benı :D

(385 puan) tarafından
Deymeyin küçük enişteye, şaka bir yana bence de yolmak lazım saçlarını bir de arsız utanması yok gülüyor gençlik nereye gidiyor Tiktok nesli
tarafından
kıyamete gıdıyoruz kurular yaşlar hep beraber valla toplandık baya gıdıyoruz pıslık kaynıyo ortalık
tarafından
Sana yakıştrmym muhatap olma dyo
Birine mi benzetn dye sorunca da gülümseyerek yk dedi
Kapımıza kadqr da geldi
tarafından
ne yakıstırmaması sana yakıstırmıyorsa kendısı versın ayarı kapıya gelmek ne
0 oy
tarafından

Etrafta ne kadar boş insan var. Tövbe tövbe aranıyor mu ne . Git başka yerde aran. Allah akıl fikir versin. 

tarafından
Onca erkek varken evli birine bakmaları
İnsan korkuyo
Rabbim sonumuzu hayır etsn ins
0 oy
tarafından
Hayır küçücük kız bide noluyoruz ya Allah'ım bunlara hidayet ver bugünün kızları kadınları bir kötü 
tarafından
Bi hayranlkla bakışı vqrdı
Ben bile esime öyle bakmyrm
Utanmz arlnmz öyle sırıtyodu bide
tarafından
Hayırdır canım noluyoruz deseydin gülerek cevap vermesine daha da sinir oldum ya, git ders çalış falan deseydin işte böylesine sağlam bir vurucan ağzına olan dişi de kırılacak
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Esin doğru demiş şimdiki kızlar pek oynak 
tarafından
Hiç sorma şimdiki kızlar zor bekar değilde evlilere kancayı takmşlar
Şükür eşimdn eminm
0 oy
tarafından

Zilliye bak parçalar yolarim valla:devil: araniyo mu ne sürtükkkkkk git bekardan bul evli adamların başını yakiyolar pislikler:angry:

tarafından
Şükür eşimdn eminm
Ama kız çok oynaktı
Bi de bi hayrqnlklq izleyp iç çekiyodu
Aklıma geldkce sinrlrm bozulyo
Kapı ya kadqr da geldi
tarafından
***** mıdır nedir töbe yarabbim ya
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben eşime baktığını söylemezdim kız adam fark bile etmemiş demeseydin keşke millet kudurmuş valla evli adama karısının yanında bakiyor
tarafından
Tutamdm kendimi
Bi görsen nasıl bakyo sinrlrm bozuldu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yaa bu gençlikte bekarlarda evli erkek çekiciliğini anlamıyorum kaşarlaşmışlar resmen ya Allah hidayet versin ne diyelim ayıp edep diye birşey kalmamış
tarafından
Arlnmz edpsz laftn anlmzlr cnm
0 oy
tarafından

Öyleleri çok yaa bende çok denk geliyorum ama hiç ağzımı açıpta bi laf dahi söylemiyorum baktıklarıyla kalsınlar sürtükler yaa evli adamlar daha çok hoşlarına gidiyo heralde onların 

tarafından
Bi ara boşluğuna fln gelmz ins
Bugün gördklrm dn sonra korkmaya başldm
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Şimdi ki nesil çok fena valla eşim pazardan muz almış eve geliyomuş 17 18 yaşlarında ki kız da yanından geçerken muzun çok güzel demiş benim ki de git pazar da satıyorlar daha güzelini demiş gerçekten aranıyo canım bazıları ahh benim yanımda denk gelse varya çıktığı yere geri sokardım o kızı
tarafından
Aboo senin ki daha betermş
O ne öyle muz un güzel fln
Devir kötü kızlr ***** resmn
(1,707 puan) tarafından
Birazda aile terbiyesi canım biz yaşayamadık çocuklarımız yaşasın diye çocuğun başını bırakırsan al sana böyle gezinir ortada
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Eskiden erkekler rahatsız olurdu orda yok serseri oturuyor yok orda erkek topluluğu var gitmeyelim diye şimdi devir değişti  Z kuşağı diyip duruyorlar Z kuşağı gerçekten muhteşem geldi Allah islah etsin o kafada olan bütün kizlari 
tarafından
Amin inş
Şimdi ki leri zaptetmk zor cnm
Duyunca inanmydm kendi gözlrmle şahit oldum
0 oy
(201 puan) tarafından
Ergen işte takma canım 
tarafından
İlk defa böyle bi ergen gördm
Yanmda yaptıği harekktleri görsen şaşıp kalrdn
0 oy
(1,446 puan) tarafından

Bi dayağı da haketmiş :Dl

tarafından
Hiç sorma cnm
Eşim kızıyo muhatap olma dyo
(1,446 puan) tarafından
Işte böyle kizlar da çok.  Canım evli olduğuu bildiği halde bakıyorlar
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hayır karısı cocugu yaninda deerdin ne kuma mi olasi var acaba ergen ...

İlgili sorular

+2 oy
10 cevap 310 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 786 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 445 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 419 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurmeanne (573 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,533 cevap

34,704 kullanıcı

...