0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (1,072 puan) tarafından
1 yaşında kızım var ve şuara diş dönemi sürekli gece saat başı ayakta haliyle bende yorgun uykusuzum. 4 gece uykusuzlugun arkasından biraz sınırlıdır olabiliyor insan. Ki sinirden kastım suratım asikti. Çocuk sabaha kadar uyumadı sabah 8de ağlıyor bende bilerek kalkmasın kalktı getirdi çocuğu attı üstüme emzir sussun diye. Bende sabaha kadar emzirdim kaburgaların ağrıyor 1 saat bak az uyuyun dedim. Hiç umursamadi yattı uyudu 11 e kadar. 2 aydır evde izinde benimde canıma tak etti hiç bir fedakarlık gostermiyosun diye. Neyse akşam oldu yemek hazırlıyorum gelmiş yok yardım edeyim falan muhabbet etmeye çalışıyor bende ters cevap verdim diye. Elinde.tabak vardı fırlattı. Mama sandalyesine tekme attı. Çocuğun oyuncak ayı vardı hava da uçtu. Ben ses çıkarmadım genede çocuk çığlık kıyamet onunla ilgilendim. O günden beri küsüz 6 gündür. Hep ben adım atar 1.2 güne barisirdik hep. Artık bıktım. Bı insan neyse o düzelmez. Şunu anladım ki ben ne kadar iyiysem karşımdaki de o kadar iyiymis

5 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Hakilisin ama haksız oldugun yer çoğumuzun en büyük hatası  o yardım etmek icin yanastiginda  guzel dille konuşarak bu işi çözebilir Diniz etkiye tepki veriyorsunuz ve buda huzursuzluğun uzamasına neden oluyor

(1,072 puan) tarafından
Canım haklısın gerçekten ama insanız bı noktadan.sonra artık yorgunluktan dusunemiyor.insan
(2,052 puan) tarafından
Ben bayılıyorum senin yorumlarına ya Büşra abla
tarafından
Sabır en büyük ilaç cnm

Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Manyak mi bu erkekler ya iki trip atınca deliriyorlar sonuna kadar haklısın tek yapmadın sonuçta çocuğu
(1,072 puan) tarafından
Valla anacim yetistirilememisler malesef. Bu anlattığım kişilik üni menzunu çok bilindik bı firmada müdür. Bazen diyorum alıp başımı gıdım. Yoruluyor insan sürekli.idare etmekten
0 oy
tarafından
Aynı biz . Aynı böyle yapar sonra hicbisey olmamış gibi yanaşır ben de tepki verince suçlu olurum. 

O da bağırır ben ortamı yumuşatmaya çalışıyorum sen daha kötü yaouyorsun diye 
(1,072 puan) tarafından
Valla idare etmekten yoruldum canım. Ben iyiysem bir iyi ki sorma. Ben az trip atsam evdee herşey hava da uçuşuyor. Diyorum bu iki kişi aynı insan olamaz
tarafından
Kus kalmayı sevmiyor canım en iyisi sen adım at
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Çok Haklısın canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 211 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,571 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 898 göst.
0 oy