0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kizlar bebeğimi cildiyeye götürdüm vücudunda yaralar var di kabarcıklar **** olmuş dedi krem verdi kullanıyorum. Ne yapmam lazım bize dua eder misiniz?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olmuş anlamdim
tarafından
u.y.u.z olmuş mutlaka bütün kıyafetlerini nevresimini yıka
(337 puan) tarafından
Herşeyi kaynattım canım kremde kullanıyorum bizimkileri bile kaynattım yıkadım bise olur mu zararı olurmu korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim bütün kıyafetlerini yatak çarşaflarını yıka tek yıka sizede geçebilir kremi kullan 
(337 puan) tarafından
Herşeyi yıkadım kaynattım canım dün tüm evi bastan aşağı temizledim ama korkuyorum bir zararı olur mu bebege
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım bunun nerden kapacagi belli olmuyor Allah hemen geçirmeyi nasip etsin ben mahvolmustum bir krem var eczanede adını unuttum böyle siyah iğrenç bir krem üç gün hiç yıkanmadan o kremi kullandım kremide üstünü de degistirmiceksin sonra geçiyor ama dayanmak çok zor
(1,072 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsun canım hiç erteleme nerden bulaştığı belli olmaz kıyafetleri poşete koy 7 gün beklet sonra yıka tuzlu su iyi geliyor diyorlar simidilik tuzlu su ile yıka yada denize git hastaneyi erteleme çocuk mahvolmustur
(337 puan) tarafından
Gttim canım hastaneye senin dediğini dedi bide krem verdi kullanıyorum eşyalarıda kaynattım hep. Denize gtsem geçermi bebek 1 buçuk aylık soksam denize bise olurmu sence
(1,072 puan) tarafından
Canım biz eşimle **** olduk bunun temizlikle alakası yok heryerden bulaşabilir bu denize gidince inan biraz rahatliyorduk tam geçmiyor ama rahatlatıyordu heryerimizi mosmor etmiştik o krem eşime hemen etki etti bende üç gün yikanmadan sürdüm sonra kalmadı şükür
(337 puan) tarafından
Bende önce denize gidim sonrada o kremi kullanım canım valla çok saol
(1,072 puan) tarafından
Ne demek canım
0 oy
tarafından
Kız nerden kapmış :( 

Bütün çarşaflarını herşeyini günlük yıka 
(337 puan) tarafından
Aynen canım dün kaynattım herşeyi yıkadım bilmiyorum nerden geldiğini canım ya
0 oy
(48,448 puan) tarafından
geçmiş olsun canim 
(337 puan) tarafından
Tsk ederim canım allah razı olsun
0 oy
(10,751 puan) tarafından
Herseyini yıka kaynarla canım. 
(337 puan) tarafından
Öyle yaptım canım inşallah geçer bebeğe bir zararı olurmu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
25 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 565 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 108 göst.
1 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,834 cevap

34,732 kullanıcı

...