0 oy
333 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Kızlar yeni genelgeye göre otobüs tiyatro vs gibi yerlere PCR testi yapacaklarmış nasıl olcak bu ya anlamadım hemen sonuç veriyor mu yapacakları test yoksa hastanede mi yaptırcaz girmek için sapasağlam adamalr bile pozitif çıkıyor onu ne yapicaz 

Birde doğum için PCR testi istiyorlar mi bilgisi olan

15 Cevaplar

+1 oy
(3,552 puan) tarafından

Benim anlamadigim iki şey var.

Birincisi aşı olmak bulaş özelliğini ortadan kaldırmıyor asi olanda bulastiriyor o zaman onlara.neden yapılmıyor?
Ikincisi bu test yüzde yüz doğru sonuç veren bir test değil 2 tane negatif çıkıp 3. pozitif çıkabiliyor ya da tam tersi olabiliyor bu durumda test yapmak ne kadar çözüm olacak ?
-Reklam-
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Ben özelde doğum yaptım benden istemediler
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yürırlüge girmismi bu durum yaa
(13,202 puan) tarafından
Aşıya karşı olmakla çözülmeyecek iş ama çin hastalığı atlatalı ne kadar zaman oldu bak.
(7,972 puan) tarafından
Yani orasi öyle ama aşı cidden korumuyoki bizim ailede aşı olanlar hep korona oldu
(13,202 puan) tarafından
Bebeklik aşını vurunup su çiçeği de geçirdin ama
(7,972 puan) tarafından
Hee valla bn şükür bebekken oldugum asılari hic buyuynce yasamadim hatta bi test yaomistim bebekken oldugun aşı sayesinde halen kormadasn demisti doktor
(13,202 puan) tarafından
Bu da öyle birşey kuzum karşı olunacak birşey yok aslında
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Dogum için benden istemediler yine dogumum var bunda da yapmiyicaklar
0 oy
tarafından
Özelde doğum yaptım. Doğuma alınmadan yapılıyor bir gün önce ama acil doğum oldu. Oda da yaptılar. Ameliyathanede ona göre önlem alındı. Doğum yaptigim da bebeği yaklastirmadilar. Test sonucu çıkana kadar çift maske taktim.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Mayıs ayında özel de doğum yaptım. Sezeryan olmadan bir gün önce yaptılar test. Diğer soru hakkında bilgim yok. 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
pcr testi nedir
tarafından
korona testi kız aşı olmayanlara yapılacak
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Canim şehir içi degil şehirlerarasi otobüs yolculukları için pcr testi isteniyor. Yolculuktan 48 once yapilabiliyor. 
0 oy
tarafından
Otobus olayını blmıyorum ama gecen sene aralık ayında dogum yaptım devlet hastanesınde benden almadılar pcr testı
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bende şehir hastanesinde yaptım istemediler canım benden de 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay bende anlamadım ya 18 eylül de abimin düğünü var, 9 eylüle otobüs bileti aldım, sordum dediler ki aşı olmayanlardan test isteniyor ama nasıl olucak çözemedim
0 oy
(290 puan) tarafından
1 test ortalama 2 hafta yada 1 hafta kadar geçerli olacak büyük ihtimal test yaptırfışında Bi hafta istediğin yere girip çıkabilecelsin bir hafta sonra tekrar yaptırcaksın diye tahmin ediyorum 

Mesela ben hamileyim Allah izin verirse çarşamba günü doğumum var ama benim gibi hamile insanlar hamilelikte aşı yaptırmak zorunda değil ve test yaptırmak için hastaneye gitmek gerekiyor bu hamile bayan hastaneye nasıl gidecek acaba karnı burnunda? Bunu düşünüyorlar mı acaba 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Haftada iki kere PCR testi zorunlu hastanede yapacaklar tamamen ücretsiz 6 Eylül de başlıyor karar otobüs tiyatro sinema vs girince isteniyor azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi istiyorlar HES kodundan kontrol ediliyor
0 oy
(10,462 puan) tarafından
Otobüs tiyatro sinemada isim olmuyor asi yaptirmiyorum cnm bende 
0 oy
(734 puan) tarafından
Biz hastaneye yatan bütün hastalardan ve yanında kalan refakatçiden son 24 saati içeren PCR testi istiyoru.Ziyaretci yasak refakatçi değişirse yeniside test yaptırıp sonuçla geliyor.Hizli testler var yarım saatte çıkıyor sonucu.Refakatciden covid kaptik sonra zorunlu tuttuk önceden sadece hastadan istiyorduk

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
27 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...