0 oy
2,144 göst.
Diğer kategorisinde (835 puan) tarafından
Polikistik overliler hamile kalabilirmi? Ben kalamaz diye düşünüyorum..

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah isterse her türlü nasip eder ki pko lı olupta uv çocuk doğurmuş kadın tanıyorum ben pko lu olup peşpeşe iki çocuk doğurmuş kadınlar tanıyorum yeterki allahtan iste kulum deyip neyi nasip etmemiş ki yüce mevla 
(835 puan) tarafından
Yumurta çatlamazsa nasıl olsun kuzum
tarafından
Tedavisi var yumurta takibi ile yumurtlayınca iğne vuruyorsun çatlarla iğnesi onunla gebe kalabiliyorsun çok şükür imkansız diye bir şey yok artık çoğu şeyin bir çözümü yumurta çatlatmak için havuç incir kürüde var
-Reklam-
+1 oy
(14 puan) tarafından
Bu soru çok saçma pko lu olup cok hamile kalan var burda postları okumadin mi ayrica hamile kalamayanlarinda yarasına tuz basiyorsun üzücü bir soru hamile kalan ve kalamayanda var ve sadece pkolular degil normal insanlarda hamile kalamiyor bazen yani bu kisacası Allah ol der ve olur ötesi yok ama bu soruya kirilanlar olur diye düşünüyorum.
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Allah bilir 
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Ben polikistik overliyim cnm ne alakası var hamilr kalamazla daha önce 4 bebek kaybettim farkı sebeplerden şuan hamileyim yine şükür 
(835 puan) tarafından
Yumurta çatlamadiigi için diyorum canım
(1,816 puan) tarafından
Çatlar cnm pko ileri derecede yükselmediği sürece kendi kendine de çatlar
(835 puan) tarafından
Ben çatlamaz diye biliyorum teşekkür ederim
(1,816 puan) tarafından
Yok cnm yalnış biliyorsun sadece ileri düzeyde yumurta tembel olduğu için biraz zaman alır ama çatlar çatlamasa ben o kadar hamile kalamazdım ztn
0 oy
tarafından
Doktor bana polikist sin dedi bi sürü kan testleri yaptı ultrasondan da baktı .  Adet söktürücü verdi tedavi uygulayalım dedi meğersem hamileymişim 5 haftalık düşük yaptimmm 
(835 puan) tarafından
Yumurta catlamayinca nasıl hamile kalınıyor ki
tarafından
Yumurta illaki çatlıyor ya adet öncesi ya sırasında ama zamanı belli değil .. işte ben sana diyorum. Ya 5 haftalık düşük yaptım pko olmasına ragmen
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Bunu yalnızca allah bilir akışına bırakmak gerek stres gebeliğin düşmanı 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben kaldim canim.
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Allh meryem anayi erkeksiz hamile birakmis ve polikistik overlileri mi gebe bırakmıyacak allh istesin yeter ki ol der ve olur ki en yakin ornegi ablam gebe degilim deyip umidini kesti bi dr gittik ki bebisimiz varmis simdi 9yasinda 
0 oy
(2,087 puan) tarafından
Kalabilir cnm kim dedi bunu bir polikistik overli olarak tedavisiz ilaçsız kendiliğinden hamile kaldım biraz geç oldu ama oldu Allah.tan istedim sadece oda verdi çok şükür 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bnde polikistm ama ikinci bebgimi aldm kucgma
0 oy
(299 puan) tarafından
Polikistik over baslangici vardi ogrendikten 1 sene sonra evlendim 5 ay sonra hamile kaldm ama 4 ay boyunca kontrol kullandm braktm 1 ay icinde hamile kaldm nasibinde varsa her turlu oluyor bi tanidik tüplerini baglatti ona rağmen hamile kaldı Allah istedikten sonra hersey boş 
0 oy
(284 puan) tarafından
Ileri derece polikistigim var 2 tanede yavruşum vaarr :)) rabbim istesin yeterki . Ustelik hic adet olmadan hamile kaldim
0 oy
(48 puan) tarafından
Tanıdığım biri iki doğum yaptı canım öyle anlatmisti
0 oy
tarafından
Incir ve havuc kurunu dene siddetle tavsiye ederim. Allahin izniylede ben onu kullandigim ay hamile kaldim 2 aylik hamileyim simdi Rabbim sana da nasip etsin.Dene bi kere denemkten bisey kaybetmezsin yumurta catlatici mukemmel bir kur
0 oy
(94 puan) tarafından
Ben gayette kaldım hem de evlendiğimin ilk ayında Rabbim verdi mi veriyo cok sukur 
0 oy
(40 puan) tarafından
Kalabilir tabi benimde var hamile kaldım ama tedavi gördüm
0 oy
(73 puan) tarafından
bnm eltim 11 haftalık hamile canım ümidini kesme bnde ikinciye hamileyiö rabbim bilir
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Bende de kist vardı Allah a şükür kaldım da Dogurdum da .Bunu buraya yazmanızı mantığı ne düşüncenizi paylaşmanızı in amacı ne sizde olsa danisssniz neyse de burda o kadar hamile kalmaya çalışın insna var kalkıp kalamaz diye düşünüyorum diye fikrinizi yazmışsın iz ne alaka yani Allah isterse herşey olur
0 oy
tarafından
bende pko yum iki çocuğum var hamile kalmak istediğim ay hamile kaldım
0 oy
(6,053 puan) tarafından

ben hamileyim pkoluydum bi ay yok oluyordu bi ay wardi son gunlerim hatta doğum yapacam rabbim iştesin betonun içinden ot bitirir esimdede problem wardi biz inandık güvendik Allah a sığındık hic ummadınız anda oldu Allah cani gönülden isteyen herkese wersin:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
14 cevap 158 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 144 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (710 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,052 cevap

34,778 kullanıcı

...