0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün hastaneye gittim kadınlar tuvaletinde bi tane kadın 3 yaşında kızına ulu orta idrar tahlili için çiş yaptırıyor. Çocukta kimse bakıyor mu diye ordakilere  bakıyordu zaten herşeyi meydanda görünüyordu sizce bu kadının yaptığı normal bişey mi. Boş tuvaletlerde vardı kadına diyecektim yaptığın çok yalnış diye demedim acaba bana mı anormal geldi. 

8 Cevaplar

+1 oy
(594 puan) tarafından
Keşke deseydin kendi kıçını açabiliyon mu uluorta kızınınkini açmışsın diye benim kızım 6 aylık dogdugundan beri babaannesinin yanında bile açmıyorum 
tarafından
Dilimin ucuna geldi gitti geldi gitti uğraşmak istemedim ama içim içimi yedi
-Reklam-
+1 oy
(945 puan) tarafından
Çocuk annesine mahremini anlatmaya çalışıyor o bakışlarla. Hiç hoş değil, kız veya erkek fark etmez. Hiç hoşlanmıyorum mahrem yerlerin Ulu orta göstermelerine
tarafından
Burda erkek annelerin bile erkek evlatlarını nasıl koruduğunu okuyorum kadın hiç gelen giden mi var umrunda değil
+1 oy
tarafından
Tabikide anormal bir durum herkesin içinde neden böyle şeyler yaparlar anlamam tuvalet dura dura niye  orta yere isetiyon çocuğu hem çocuğun mahremi uku ortaya dökülüyor hem de oranın hijyenini hiçe sayıyor bend ediyorum bu tuvaletler nasıl bu kadar berbat hale gelebiliyor =/
tarafından
Doğru o da var tuvalette değil lavabonun önünde yaptırıyor . El yıkamadan çıktılar bide.  O kadar rahattı kadın
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Tabiki normal değil gel gör ki bazı anneler çok rahat ya 
tarafından
Hemde aşırı rahattı bide diyor buna çok işe buna az içe aleti ayakta tutmuş yaptırıyor
0 oy
tarafından

Hiç normal değil çok yanlış yapıyo keşke uyarsaydın

tarafından
Sert bi kadındı kızı da azalıyordu o yüzden bişey demedim dilimin ucuna geldi gitti
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Tabikide normal  değil  çocuk  bile utanmış ama kadın da ne utanma  ne mahremiyet war  Allah akıl fikir versin 
tarafından
Inşallah uyaran biri çıkar tekrar aynı hatayı yapmaz
0 oy
tarafından
E yani normal değil hani hep yeni nesile laf söyleyip beğenmiyoruz ya yeni nesil bizim eserimiz işte biz yanlış yetiştiriyoruz demek ki (istisnalar vardır)
tarafından
Kesinlikle haklısın yeni nesili eğitenler de biziz
0 oy
(775 puan) tarafından

Keşke deseydin bazılarını uyarmak gerekir bak teyze burda biri çıksa sen farketmeden videoya alsa ne yaparsın derdim

Ve o kız çocuğunun adına ben utandım bu onun için bi travma 
tarafından
Keşke uyarsaydım ama uğraşmak istemedim sert bi kadındı
(775 puan) tarafından
Serte olsa uyarın böyle kadınların yetiştirdiği oğlan çocukları da bi tuhaf oluyor gerçi uyarsa ne olacak ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 408 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Abcabc (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
12 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 504 göst.
0 oy
19 cevap 322 göst.
14 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (640 puan) tarafından soruldu

384,712 soru

11,508,068 cevap

35,165 kullanıcı

...