0 oy
274 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,772 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar bugün tekrar farklı hastaneye götürdüm kan tahlili yaptık ateşten kaynaklı olmuş kızamık gibi ama isimlendiremiyoruz ney oldugunu dedi ona benzeyen bişey dedi sonra ilaç verdi bunları içir dedi dedim icmiyo kusuyo verdiğim gibi mecbur icireceksin meyve suyuna kat ver dedi bide geçmezse başka hastaneye enfeksiyon doktoru baksın dedi şimdi kızlar meyve suyuyla karıştirip verebilirsiniz dedi bı kerede mi içmesi lazım nasıl vericem bide mamasina karıştırıp versem  o şekilde olur mu  bana bı akıl verin bide Allah rızası için kızıma dua edin biran önce iyi olsun mafoldu çocuk yaaa

3 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Canım nasıl şeyler vücudunda çıkanlar sulu mu 
(12,490 puan) tarafından
Geçti çok şükür canım 1 hafta mızı aldı olsun iyi olsunlarda Allah şifa versin senin kuzucuğa tez zamanda geçip gitsin. İnşallah
(1,772 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun canım istahida yok bugün hiç bişey yemedi doğru düzgün bide kakada yapmadı hiç ondan mı acaba
(12,490 puan) tarafından
Evet canım kızımda aynı böyleydi 1 haftadan fazla sürdü birkaç gündür tam toparladı
(1,772 puan) tarafından
İyi bari çok şükür çocuklar hasta olmasın valla
(12,490 puan) tarafından
Öyle valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bı arkadaşımın kızında çıktı el ayak hastalığı deniyor böyle su cicegiyle kızamık arası birşey yeni salginmis haberin olsun avuç.iclerinde falan bütün vücudunda döküntü yaptı 
(1,772 puan) tarafından
Ayy inşa geçer gider çocuğumdan biran önce valla nerden geçti belli değil evde zaten benim kızım sürekli bı yerede çıkarmam Rabbim evlatlarımızı korusun
tarafından
Amin canım resmine baktım kesinlikle o hastalık bak doktoruna bir sor istersen çünkü arkadaşımın bebegide aynisiydi .10 gün falan kuluçka süresi oluyormuş yakın zamanda başka bir bebekle temas ettimi park bahçe vs. Bı yerde
(1,772 puan) tarafından
Sordum canım kızamıga benziyo ama isimlendiremiyoruz dedi geçmezse enfeksiyon doktoruna gidin dedi en son parka götürdük ordan salıncakta çocuklar inip biniyodu belki ozaman onlardan geçmiştir canım zaten istahida yok doğru düzgün hiç bişey yemedi kaka da yapmadı bugün
tarafından
Yaaaa yavrummm :(( demek ki ordan geçti çocuğuma çok dikkst et annesi losyon falan mutlaka ihmal etme özellikle bez kullanıyorsa bez kenarlarında falan olucak mutlaka losyonu sür acil.sifalar dilerim
(1,772 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ❤️ evet poposunda bacak aralarında falanda var eşim birazdan ilaçları almaya gidecek hemen kullanırım çok sağol canım ❤️☺️
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim postuma bak aynısı kızımda oldu antibiyotik verdi doktor öyle geçti son postuma bak
(2,244 puan) tarafından
Sağolasın bize antibiyotik verdi boğaz enfeksiyonuda vardı diye
Banyo yaptırırken son suyuna sirke koyup başından aşağı döktüm ateş düşürücü verdim zamanla geçti Elhamdülillah
(2,244 puan) tarafından
Kaya tuzuda iyi gelir
(1,772 puan) tarafından
Bizde de boğaz enfeksiyonu var canım çok geçmiş olsun sizede
(2,244 puan) tarafından
Allah razı olsun kızımda hep kustu ilaç verirken çünkü ağzının içinde de vardı yaralar  şırıngayla iciriyordum düzenli verirsen geçer inşaAllah
Tez zamanda iyileşir kızın inşaAllah
(1,772 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
+1 oy
9 cevap 238 göst.
0 oy
9 cevap 155 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (755 puan) tarafından soruldu

379,190 soru

11,350,823 cevap

34,819 kullanıcı

...