0 oy
262 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (683 puan) tarafından
Kızlar hep burda çaresizce yazı okuyordum diyetlerle ilgili ama sadece okuyordum oğlum 10 aylık ve ben tam 30 kilo aldım fazlası da var 72 ile hamile kaldım 102 kilo ile doğuma gittim 93 le çıktım ama tekrar kilo aldım. Öyle bişey ki kendimi durduramıyorum yemek yedikçe mutlu oluyordum şuan size bunları aç olarak yazıyorum dışardan yemek yersem iki kişilik söylüyordum cumartesi günü başladım bakalım sonuçlar ne olacak ama bir yerden başlamak zorundayız buna inandım aylarca mide balonu ameliyatı diye kendimi oyaladım ama o işler de o kadar kolay olmuyor o yüzden kendimizi tutmak zorundayız ben kilolu olan bütün bacılarımın bunu başaracağını biliyorum sizde dur deyin kendinize ve bir yerden başlayın çünkü bunun sonu asla yok nefes alamıyorsunuz benim vücüt yaşım 33 çıktı şuan eşimden bile yaşlı vücüdum var kendimize bu eziyeti yapmayalım başarabiliriz 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
80 deyğm ve inanın kanepe den kalkıp tv acsam ypruluyom . Diyetisyen  liste mi veryo şnsan doyamz ki onla
(683 puan) tarafından
Evet eskisi kadar doymuyor insan ama bende insan gibi beslenmiyormuşum ki bi insan 4 lahmacun yer mi iki döner yer mi nereye bu gidiş
tarafından
Evde de öyle 1 ekmek  ilr kahvaltıda dpymuoö
Sporda mi yaptryo diyetisyen
(683 puan) tarafından
Şuan ben spor yapmıyorum ısrar da etmedi ama yap diye beslenme hayatımı komple değişti ama açım ama daha rahat nefes alıyorum biliyor musun
-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
O yola benide alsana bende 77 kiloyla hamile kaldım 83 e çıktım doğum yaptım 98 gün oldu şuan 77 kilodan ne inebiliyorum nede çıkabiliyorum vücudum dondu resmen çok acıkıyorum yemesem elim ayağım uyuşuyor başım dönüyor  yesem zayiflayamiyorum
(683 puan) tarafından
İnsan Zayıflayamıyor bir de üstüne kilo alıyor biliyor musun sonra maaf oluyorsun sakın kedini bırakma
0 oy
tarafından
Bn de diyet yapıyorum.sana nasıl bir liste verdi .mesela kahvaltı bı yumurta bir dilim peynir, sebze,4 5 zeytin bir dilim ekmek şeklinde mi? Emziriyorsun bir de.qq
(683 puan) tarafından
Hayır ben emzirmiyorum 7 zeytin bi yumurta 2 dilim ekmek yeşillik ve yeşil çay benim ekmeğim fazla çünkü kilom fazla
0 oy
tarafından
Rabbim yardım etsin canım sabır versin inşallah pes etme asla 
(683 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum kuzucum inşallah pes etmem başka çarem yok çünkü sağlığım bozuluyor
tarafından
Sakın pes etme canim sonucu müthiş olacak emin ol güçlü ol ve ben yaparım de
(683 puan) tarafından
Evet o balzer ceketi alacağım ahaha inanıyorum buna
tarafından
İnşallah canım i
0 oy
tarafından
Ahh ah bu kilo benimde derdim diyetisyene gitmeyi düşünüyorum canım özele mi gittin ne kadar ücreti inşallah faydasını görürsün 
(683 puan) tarafından
Evet kuzum özele gittim aylık 180 ama bence değer
tarafından
Off çok pahalı yaaa inşallah faydasını görürsün canım
(683 puan) tarafından
Çok saol kuzum
tarafından
180 gayet uygun hangi sehir canim ben 300 veriyorum
0 oy
tarafından
Brnde 2 aydır  gidiyorum  diyetisyene  13 kilo verdim 93 kiloyla basladim 80 kiloyum suan hedef 65
(683 puan) tarafından
Ya 2 ayda 13 kilo inanılmaz gerçekten inşallah bende başarırım
(683 puan) tarafından
Seni de tebrik ediyorum gerçekten büyük azim
tarafından
Sagol canim darısı  sana irade inan tek ihtiyacin olan sey irade termal alt ust takimda oneririm yarim saat gez su gibi terliyorsun
(683 puan) tarafından
Çok saol canım bakayım o takımlar aklımda alayım canım
0 oy
tarafından
Ben de 110 ile başladım suan 102 den gidiyorum 1 ay olmak üzere. Ama ben ilac da kullanıyorum. Fakat yine de yemiyorum 
(683 puan) tarafından
Yaa çok güzel bence bırakmazsan başarırsın eminim
tarafından
Hedef 80 ama ben herseyi yiyorum. Az yiyorum ve saat 7 den sonra hiç birşey yemiyorum. Ara öğünüm yok. Doymazsam ayran içerim. :D
(683 puan) tarafından
Ahahaha ayran da güzelmiş canım patates hamur ve pilav olmasın ama bence
tarafından
Çoğunlukla yok ama arada bir oluyor makaRNA yok ama pilav 1 kaşık patates 1 tane yediğim oluyor çok sıkmıyorum
0 oy
tarafından

Herşey beyinde bitiyor canım ilk zayıflamak istediğine inanman gerekiyor 

(683 puan) tarafından
Evet giderken İnanmamıştım ama şimdi inanıyorum
0 oy
tarafından

Bende 31 kg aldım şuan 96 kiloyum ve kendi kendime diyetler yaptım iyi kilolar verdim ama diyeti bıraktığım an geri aldım bu vücut yaşı ne demek oluyo benim yağım 42 kilo çıktı vücut yaşım 38 çıktı nasıl oluyo ne demek oluyo 

(683 puan) tarafından
Yani senin kilon yüzünden normal yaşın gibi hissedip yaşayamıyorsun o da vücüt yaşın oluyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bir hafta olcak Çarşamba günü bende diyetisyenle anlaştım emzirme diyeti yapıyorum çok güzel gidiyor 73 kğ ile başladım hedef 60 benim de bol bol gitsin kğ lar inşAllah
(683 puan) tarafından
Yaa ne güzel senin baya azmış hemencecik verirsin kız
(126 puan) tarafından
Canım bana da anlatabilir misin neler yaptığını
(3,419 puan) tarafından
5 öğün yıyorum canm emzirdiğim için ona göre hazırlanıyor hani aç kalmak yok doya doya yiyerek zayıflıyorsun
(126 puan) tarafından
Bana atabilir misin canım listeni bende emziriyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben de diyetisyen ile 21 kilo verdim canım. Insanın yaşam kalitesi artıyor. Aylık 400 tl veriyordum ama değerdi yani.
(683 puan) tarafından
Kesinlikle artıyor buna inanıyorum bence de değer
tarafından
21 kiloyu kac ayda verdin canim
(7,118 puan) tarafından
4 ay da canım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 304 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 323 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,701 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 551 göst.

380,295 soru

11,386,439 cevap

34,887 kullanıcı

...