0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim beni whatsapptan sessize aldı . Görünce mi de güya almıştı demin onunla mesajlasiyordu sürekli ses gliyordu ben neden sessizdeym anlamyrm !!!
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende anlamadım şuan
(25,224 puan) tarafından
Onu anladım kız ama neden böyle yaptıgını bende anlamadım demek istedim ne sebeple yani sormadın mı
(60 puan) tarafından
Soruyorum mantıklı cevap alamyrm
(25,224 puan) tarafından
Sende aynısını ona yap
(60 puan) tarafından
Ya gerçekten **** oldum :((
(25,224 puan) tarafından
Yap kız aynısını oda görsün bakalm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senden gelen mesajların bildirimini sessize atmış yani bunu mu diyorsun 
(60 puan) tarafından
Hayır
tarafından
Senin eşin sorunlu bacım önce bunu kabul et
(813 puan) tarafından
Soru kapanmış burdan yazayım bari yazmadan edemiycem çünkü.
Bence de senin eşin baya sorunlu, eski postlarına baktımda aynı evde yaşamıyoruz diyorsun neden ayrı evlerdesiniz?
Eşin çocukluk arkadaşıyla parkta oturuyor sonra sen şişmansın o güzel kız diye gelip sana anlatıyor, sen eşini öpünce seni itip utanmasan koynuma gircen diyo, sen ona yanaşınca seni istemiyo ama gidip +18 videolar izliyor, sen hala bu adam niye böyle diye sorguluyosun benim suçum var mı diye hiç bir hatan suçun olmadığı halde kendini suçlu hissediyosun
Kendinde kusur arayacağına ben niye hala bu adamla evliyim diye sorgula bence. Hiçmi kimsem yok canım annem baban ?
 Belki biraz sert olcak kusura bakma ama bu adam seni aldatıyor da bence gelip sana başka kadınları öven, açık saçık video izleyen sana yanaşmayan adam neden seni aldatmasın ?
tarafından
Aynn Kübra Cook katılıyorum
(813 puan) tarafından
Sağol canım
Hem başka bir posta arkamda kimse yok gibisinden birşeyler yazmıştı madem öyle evli kalmak zorundasın, adamla aynı evde bile yaşamıyolarmış zaten adam kendi dünyasında yaşıyo kendiside öyle yapsın üstüne düşüp daha ona karılık yapmaya çalışmasın bari.
0 oy
tarafından

Neden böyle bir saçmalık yapmış :pouty: 

0 oy
tarafından
Valla ben olsam direk engeli basarım nasılmış anlasın
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ne yalan söyleyeyim.bende anlamadım. Sorsana.
0 oy
(295 puan) tarafından
Sende onunkini sessize al 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Hiç tınımda olmaz cünkü cok mesaj atıyorum diye yapmıştr der gecerim iş yerinde patronun yanında ötüp durmasn die yapar tabi yaparsa hatta beni komple engeller yakında fünde 30 kez arıyorum da

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ksldnjxkckv (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 339 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 378 göst.
20 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nz (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 308 göst.