0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Hep ben susacam hep ben sabır cekicem  herkesin bana tavsiyesi  bu biz daha 1.5 yıldır evliyiz çok severek evlendim ama eşim sinir hastasi  ve bu beni yoruyor  onuu sürekli sakın tutmak zorundayım 

8 Cevaplar

0 oy
(295 puan) tarafından
Aynı durumdayız bende 1.5 ama 50 senelik evli gibi hissediyorum 
(135 puan) tarafından
Sanırım  erkeklerin kafasında  ben sinirliyim  böyle  olmasakk  bunlar durmaz susmazmi saniyorlar
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Severken görmedi mi sinirli olduğunu sonradan mı değişti eşin 
(135 puan) tarafından
Ailesine sınırı vardı ama evlilik  süreci sandım çünkü sevgiliyken öfkesini görmedim  nasıl düğün telaşı  ailesiyle zıt düştüler  onları görünce  evlendik  aynısı bencede oldu
(6,919 puan) tarafından
Papatya çayı felan icmezmi
(135 puan) tarafından
Yok kız biz çay kahve tüketimi bile yapmıyoruz ikimizde sevmeyiz  çok ortak yönümüz var gezeriz  eyleniriz ama birden bir ayarını yerim  15 dk sonra güler hiç birsey yokmuş gibi tabi susmasan uzar
(6,919 puan) tarafından
Şekeri felan varmı  troit sorunu
(135 puan) tarafından
Aslında büyük bir firmada  bölge sorumlusu  tatilde bile sorun suan telefonu sessizde çünkü ariyorlar  yanı bikmis
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız canım 5 yılik evliyim eşimi kendi haline bırakmışım artık kendi kendine sinirlenir bağırır çağırır susar karşılık almadığı için içi içini yer ama bişi diyemez çünkü karşılık almayacağını bilir
(135 puan) tarafından
Düzelmez demi bunlar yani
tarafından
Belki yaşlanınca belki doktor tedavisiyle ben şuan ikna etme çabaları dayım
(135 puan) tarafından
Ben ettim  gidiyoruz  2 seansı gidecez  bakalim  nolucak ben tek secenek sundum  mecbur kaldi gelmeye
tarafından
İnşallah darisa bana
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Düzelir canım düzelir sen onun dilini anlayana kadar onun dilinden anladın mı herşey yolunu bulur onun siniride pofff diye söner söndür hatta... Kimse benimki gibi değildi konuşa konuşa ağlaya ağlaya biraz düzelttim şimdi  hele de bu iki gündür süt dökmüş kedi gibi...geçen baya canımı sıktı sabaha kadar ağladım sonra konuştum anlattım ne kadar üzüldüğümü neyse sonuç özür diledi 
(135 puan) tarafından
Ne ağlayacam kız iki surat değişiyor  tamam anlıyor zaten öküz  önceleri kiyametler kopuyordu  yikiyordum ortalığı artık yoruldum  ve bu hep hamileyken oldu ve maalesef kızım çok sinirli geçiyormuş  gerçekten onada
(1,278 puan) tarafından
Ağlamak numaradan degilki canım tatmiyorum kendimi bendede bağırma falan kalmadı artık o uğraş yok...bende kızıma hamileyken çok stresliydim yedi aylık hamileyken ayağım Kırılmış ti çok stresli geçirdim hepsi kızıma geçti bu gerçek gerçek ten
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Aslında biraz diş göstermek gerekiyor yoksa ilerleyen zamanda konuşsan gözün açıldı oluyor 
(135 puan) tarafından
Adım dik basliya çıkmış zaten beni pek aramaz akrabalari
(4,661 puan) tarafından
Daha iyi yaklaşmaya cesaret edemezler konuşurken 10 defa düşünürler
(135 puan) tarafından
Tabi bir yandan jyi boyle
0 oy
tarafından
7 yil oldu hala sinirli. Bugun cocuga sinirlenmis oyuncak kutusunu bana dogru firlatti. Kafama calmis gibi oldu. Beyninin icine girip sinirlerini tek tek alasim var. Insan evlilikten soguyor valla
(135 puan) tarafından
Keşke nerede  o günler alsak rahatlarız
0 oy
(280 puan) tarafından
Bizde de durumlar aynı. Bütün yükü kadına yüklüyor hem çevre hem eşler. Ben artık daha az takıyorum. Icimdekileri tutmuyorum söylüyorum. Kendimi de hiç üzmüyorum artık. Değmiyor çünkü. Üzülmek yerime çocuklarıma vakit ayırıyorum o da beni mutlu gördükçe orya yerinden çatlayıp pişman oluyor 
(135 puan) tarafından
Biz yeniyiz ya belki ondan takıyorum
(280 puan) tarafından
Bizim 10 yıl oldu
(135 puan) tarafından
Maşallah  darısı bize
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Öğüt tutan birisin sanırım bu hayatta kimse için ne fedakarlık ne iyilik nede kendinden ödün vermeyeceksin yoksa o sinirli kocan gencecik dururken senin saçın beyazlamis hastalıklar çıkmış dişler gitmiş yüzüne çizikler gelmiş bir şekilde bulursun bu bedenine olan ruhunuda sen düşün 
(135 puan) tarafından
Yok canım o kadarda değil  öğüt tutsam haklı bulurum konuştuğum da verilen cevaplar tatmin edici gelmiyor  sadece

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,762 göst.
10 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Deroş (280 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 418 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu