0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (4,698 puan) tarafından
Kızlar oğlum 1 haftadır yerde uyumak istiyor halının üstünde değil parkenin üstünde altına birşey seriyorum ağlıyor yastığını alıp parkenin üstüne yatıyor gece olunca elinde yastığını koluna takıyor halıyı kaldırıp yatıyor ne yapacağımı şaşırdım uyuduktan sonra beşiğine koyuyorum gece 4 te kalkıp yastık kolunda yine halıyı kaldırıp yatıyor parke üstüne ne yapayım bir fikir verin 

8 Cevaplar

0 oy
(119,346 puan) tarafından
Demekki cok sicak serinlik istiyo
(4,698 puan) tarafından
Yok canım artık esiyor ev sıcaklarda bile yapmıyordu bunu yeni huy edindi
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sıcak olduğu için yapiyordur
(4,698 puan) tarafından
Sıcak değil ev artık serin baya esiyor üstüm açık olsa benim karnım bile ağrıyor
0 oy
tarafından
ne kadarlık senin bebegin benimki de aynı yatağından iniyor halinin üzerine yatıyor kaldırıyorum yerine koyuyorum yarim saat sonra ağlayarak tekrar iniyor ne yapacagimi bilmiyorum açıkçası 15 aylik benim kızım 
(4,698 puan) tarafından
16 aylık canım 16 aylık oldu bu huyu çıktı bide bu şekilde hastalık atlattı
tarafından
1 hafta sonra bizde 16 aylik olacaz:).  

geçmiş olsn  canım nasıl vazgecirecez hic bi fikrim yok
(4,698 puan) tarafından
Çok kötü ya soğuk yerde uyuyor ateşli hastalık geçirdi o soğuk yere yatınca ateşi bile çıkmadı  eşime dedim bir tulum alalım aldık ama içim yine rahat değil
0 oy
tarafından
Serin oldupu için belki o şekilde yatmak istiyor olabilir oğlumda yerde uyuduğu zaman uyanmıyor yatakta uyuyunca sabaha kadar defalarca uyanır 
(4,698 puan) tarafından
Ev çok esiyor kuzum hastalandı hastalığı bile böyle atlattı benim üstüm az açılsa karnım ağrıyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya gözümde canlandi çok tatlı. Yaz ayi kuzum bi sey olmaz serin yer istiyodur
(4,698 puan) tarafından
Canım sorun şu ev çok esiyor benim bile üstüm açılsa karnım ağrıyor birde oğlum ateşledi hastalandı böyle atlattık hastalığınıda
0 oy
tarafından
Benim kizim hep oyle yapiyor cnm yerine yatiriyorum yine ayni yaz kış.  Ne yapicam bilmiyorum  anca ranza alirsam belki yerdr yatmaz
(4,698 puan) tarafından
Bu evim küçük burdan taşınırsam büyük bir eve oğlum için büyük yer yatağı alıcam
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sıcaklıyo mu acaba orası serinya. Benimki de gündüz fayansa yatıyo :D 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bı ara benim kızda aynı yapıyordu ya şükür atlattık kış gununde yatıyordu bide yerine yatirirdim yarım saat sonra gene aynı gider yatardı yere 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 75 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
27 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...