0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Hamilelikte oluşan çatlakları önlemek için ne kullanıyorsunuz arkadaşlar

7 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bio oil çok memnunum 
(3,743 puan) tarafından
Benim 27.hafta da daha yok çatlağım sadece bebek yağı kullanıyorum o yağ da biraz pahalı doğumdan sonra çatlağım olursa yada doğuma yakın başlayım diyorum
(432 puan) tarafından
Sevgili arkadaşlar 3 aydan beri başladım bio oil kullanmaya 8. Ayda her yerim çatladı boşuna o kadar para verdim. Dr demişti zaten genetik olur ailen de varsa hiççç uğraşma sende de olur onu önleyecek bir ürün yok dedi sadece nemlendirir yeter dedi bebek yağı bile olur dedi. Tavsiyem gerçekten her yerime her gün sürdüm 4 5 tane bitirdim a p tal  gibi bebek yağı sür yada hindistan cevizi yağı yeterli sevgiler.
(3,743 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım bebek yağına devam :D
(432 puan) tarafından
Pahalı bir ürün çok pişman oldum Dr dinlemedim diye bebeğime bişeyler alırdım. Kadın doğumda diyor ki bak ben sana dedim çatladı her yerin :)) bebek yağına devam et sen canım
(3,743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende kıyamadım zaten o parayı vermeyi :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herseyi kullandim yine catladi :(
(313 puan) tarafından
Geçmesi için bir şey yaptın mı canım
tarafından
Bi ara yaglarla dermaroller yapiyodum usendim biraktim canim
(313 puan) tarafından
Anladımm ben daha doğurmadım da aktardan yağ sürüyodum devam ediyor diye bıraktım ama olanların rengini açıyordu
0 oy
(1,995 puan) tarafından

❤️❤️bu canım

image

0 oy
(3,444 puan) tarafından
Azaltabilirsiniz yağlarla Ama kesin çözümü yok
0 oy
(4,272 puan) tarafından
16.haftadan itibaren incia bebe yagi ve catlak kremini kullaniyorum, bi de saf vazelin aldim 2 gunde birde onu kullaniyorum, suan 30 haftaligim catlagim yok ama ilerleyen aylarda nolur bilemem, bi de bio oil in sari olan yagini alacagim sari olani dogalmis o sebeple pembe olani kimyasal katlili, bi de arkadasimin annesi yapti kantoron yagi surcem 2-3 hafta sonra getircek, doktorada sordum genetik catlayacagin varsa catlarsin dedi zaten kalcamda bacagimda ergenlik donemi catlaklarim var, krem de pek onermiyoruz dedi zeytinyagi kantoron yagi olabilir dedi, annende catlak var mi varsa buyuk ihtimal sende de olur dedi, ben elimden geldigince biseyler yapiyorum bakalim
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Lierac kullandım 0 catlak.
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı almıştım düzenli kullanmadım ama catlamada olmadı çok şükür genetik benim sanırım annemdede yok.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
5 cevap 323 göst.
0 oy
3 cevap 160 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde KardelnEr (2,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,514 soru