0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (565 puan) tarafından
Kızlar kayannamdan ayrıldık diye annemın alt katına yerleştik bı odası sonradan oldu sanıyorum ilk yoktu birde yatak odası full rutubet hatta dolabımın ıcıne kadar kıyafetlerim bile rutubet kokuyor nasıl care bulabilirim gebeyım birde kokusu gelınce bayılıyorum sanki 

5 Cevaplar

0 oy
(1,858 puan) tarafından
Surekli havalandirsan canm dolap arkasina karton koysaniz duvarla baglantiyi kesebilir kiyafetlere naftalin yada sabun koysan kesermi acaba
-Reklam-
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Kalıcı çözüm değil ama bir sürelik temiz gösterir,

Boş camsil şişesinin içine Biraz Domestos biraz su karışımı yapıp duvara sıkın, Rutubet kendiliğinden yere akacaktır durulama yapmaya gerek yok. Bol bol evi havalandırın..
0 oy
tarafından
Canim onun ozel bi ilaci var, biz gecen hf yaptirdik, bi odamizda vardi. Astar atiliyo ustune ilac 2 kat, en uste de boya vuruluyor, rutubete kokten cozum, 5 yil da gecse daha rutubetlenmiyo ev.

Nalburlarda oluyo 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Rutubetin çaresi yok ya kaynağını bulursun yaptırıp rutubete dayanikli boya ile boyarsin ya da çıkarsın 

Hastalık kaynagi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım şimdi bir boş fıstıklı kutu bul cam sil kutusu falan yarısına çamaşır suyu yarısına su bunu duvarlara sık ve 5 dakika içinde aktığını göreceksin silme sakın çok kalın ise rutubet iki üç kez sık ve kolay kolay tekrarlamiyor 
(432 puan) tarafından
Evet bu çok işe yarıyor blr daha da olmuyor
(1,072 puan) tarafından
Aynen canım silme ile daha çok artıyor bunu öğrenince oh çektim valla
(537 puan) tarafından
Hamilesin canm çamaşır suyu falan nefesine etki ediyorsa beyaz sirke ile de temizleyebilirsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 505 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde Damlayaz (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.