0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından

Morelim aşırı derce de bozuk  eşimin ailesi benm.ailemi istemiyor napcan şaşırdım 

4 Cevaplar

+1 oy
(9,652 puan) tarafından

Sen senin ailenle iletişimini bozma canım sana karizmalarına musade etme onlar anlaşmak zorunda değil önemli olan sensin senin eşinle olan iletisinin sonrasında eşinin annene babana olan saygısı senin eşinin ailesine olan saygısı sevgisi olay bundan ibaret kayinvalidenle kendi annen konusmuyosa bu onların bilicegi iş konuşmak zorunda da değiller sen yeterki iyi ol iki tarafı iyi idare et birbirlerine kötülemeden ara bulucu ol gorusmeselerde üzme kendini

(107 puan) tarafından
Anlatmaya çalışıyorum anlamıyorlar   bugün iyice delirdim iyice  öle yapmaya çalışıyorum  ama çok zor durumda.kaliyorum
(9,652 puan) tarafından
Hiç anlatmaya çaba da sarfetme canım bu sadece seni yorar zamanla zaten anlicaklar sen kendi annenle gorusucegin zaman görüş kıskanırlarsa kendileri bilirler onlar anan baban tabi ki gorusucekslin kendileri görüşmek istemezlersede kendileri bilirler..
(107 puan) tarafından
Aynen ole yapmaya caliscam
-Reklam-
0 oy
tarafından

neden istemiyor?

(107 puan) tarafından
Eşimin ailesi benim.ailemle görüştüğüm zaman kıskanıyorlar istemiyorlar  bende blmyrm
tarafından
Kendi ailenle gorusmene, sana gelmelerine gitmelerine karismaya haklari yok..
(107 puan) tarafından
Aynen öle ama  anlatmaya çalışıyorum anlamıyor kimse sabit fikir
0 oy
(216 puan) tarafından

Bnimkilerde sadece ablama karsi oyleler ztn ailem uzakta ama iki tane bacim var yanimda gorusmemi istemuolar

(107 puan) tarafından
İnsan çok zorlanıyor valla iki arada bi derede
0 oy
(32 puan) tarafından

Çünkü art niyetli ve cahil insanlar, sakın ha taviz verme, eşini çek kenara konuş,, senin evinin içine  gelenine gidenine karışmak onların haddi değil. Aynı şey benimde başıma geldi, kaynana , olmayacak tavırlar sergiledi, açtım ağzımı yumdum gözümü  eşim de bana destek oldu, kadınla aylarca küs kaldım, sonra özür diledi epey bi dil döktü, şuan gayet resmiyiZ, asla ama asla samimi olmuyorum  kafam rahat çok şükür 

(107 puan) tarafından
Bi kenere çok büyük. Tartıştık öle kus kaldık şimdi   de aynı şeyleri yapmaya başladı   eşim. Allahtan benden yana koruyor  beni korumasaa eziçekler  ama.kendi evlatlarına gelse q0 dk görüşmeden durmazlar

İlgili bir soru bulunamadı

377,148 soru

11,287,122 cevap

34,692 kullanıcı

...