0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde tarafından

12 haftalık hamileyim bişi yiyrmiyorm 3 yaşında hiperaktiv bi oglum var heryer heryerde ve ben hamile olduqumdan beri eşim burnumdan getirdi hayatı bana kendiside cocuk istiyordu ama bana hiçbir faydası yok kendisi 120 kilo ben zayıflıktan ölücem halim kalmadı kışlık menemen yapıyorm bes dk cocuqa bakmadı bütün mutfak cekmecelerinin içi dısarda 30 kilo domates soydum dogradım ocak basında öldüm banamısın demiyo hamile olmasam tmm derim ihticım yok el insaf be adam fokur fokur kaynıyo korkuyorm cocuqa bişi dökülecek diye gel kapakları sık dedim oldu mutfagıda ben topliyayim diyo gücüm yok diyorm bende calısıyorm diyor anca *** büyütüyor pislik.gelmedi kendim sıltım nerdesyse cocuqu dogurucaktım zorladım diye suan karnım cok agrıyor elim ayagım titriyor bişi yemediqim için erkekler neden bu kadsr vicdansız ya neden:'(

18 Cevaplar

+2 oy
(3,458 puan) tarafından
Sen neden bu adamı düşünüp kisliga hazırlık konserve yapıyorsun bırak afedersin es*k gibi alsın 
tarafından
Alsınmı sonra neden yapsadın diyor onun bir faydası ölene kadar laf etmek demek bana bir iyilik yapsın sürekli söyler ve nankör der
(3,458 puan) tarafından
Hangi birine yetiseyim hamileyim çocuk seninde faydan dokunmuyor de bırak istediği kadar konussun
tarafından
Bitek senmisin hamile diyor
(14,428 puan) tarafından
Bi tek senmisin çalışan de sende bacım kısass kısas
(302 puan) tarafından
Aynen zaten herşeye konuşuyor yapsanda yaranamıyorsun bari yapma canına yazık pis herif ben hiç yapmıyorum kışa hazırlık başka işim mi yok çocuk durmuyor zaten uff çok sinirlendim
-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Senin eline alışmış ondan o
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bide böyle adama menemenlik mi yapıyon zaten durumun belli sen niye menemenliğe girişiyorsun 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
aynen niye yapıyorsun yapma alıştırmışsınn o yüzden böyle
0 oy
tarafından
Kurban olsun sana o pislik ya nasıl yardım etmez eline mi yapısicak kusura bakma ama sende zıkkım yap bırak kişi patatesle geçirsin 
0 oy
(301 puan) tarafından
Aman bacım sende yapma boşver ne uğraşıyon değse tamam dicem de 
0 oy
tarafından

Böyle nankör kocaya niye bu kadar emek veriyosun ki bırak yapma zıkkımın kökünü yesin düşüncesiz tembel çöp tenekeee

tarafından
Oglum var o cok seviyor bitane daha karnımda n yapayım
0 oy
tarafından
Pok yesin. Birde bu adama kışlık mi hazirliyosun dobik
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Niye kışlık hazırlıyorsun ki zıkkım yesin
0 oy
tarafından
Bacım yapmayaydın bu sene nedir yani inan bende yapıyordum her sene hamileydim yapmadım açlıktan ölmedik niye kendine bu kadar zahmet etmişsin. Yazıktır günahtır hem sana hem karnındaki bebeğe az is mi 30kg domatesi tek başına mal etmek 
0 oy
(4,592 puan) tarafından
Çok afedersin ama b*k yesin. 
0 oy
tarafından
Bidahada hiç bir şey yapma kışa zaten hamilelik zor birde üstüne hareketli çocukla 2. Hamileliklerim felaket geçiyor yatmam lazım de dinlen yazık günah canına 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Neden böyle erkek müsveddelerinden çocuk yapıyorsunuz bende bunu merak ediyorum her seferinde
0 oy
(12,877 puan) tarafından
Bir de böyle bir insana kışlık mi hazırlıyorsun canım 
0 oy
(11,014 puan) tarafından
Vursaydın ya bir tekme kavanozlara adi kö. Peğe bak. Tlc ye cıkacak peze. vek daha 2 adım atmaya korkuyor 
0 oy
(339 puan) tarafından
Ahh alıştırmışsın valla bu saatten sonra der hastayım de yemek bile yapma söylesin çalışıyosa dışardan bebek yapmak kolay sanıyolat 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Yaptıklarını yemek için gösterdiği çabayı 2 dk sana yardım etmektede göstersin bı zahmet merak etmesin erimez yağları
0 oy
(319 puan) tarafından
Benim eşimde öyle ondan dolayı erken doğum oldu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 854 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,044 göst.
0 oy
17 cevap 316 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu