0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Kızlar bugğn doktora gittim daha önce gittiğim doktorlar bebeğin suyu fazla demişti 4 kiloyu gecerse sezeryana alırız dediler bir tane özel bir tane devlet hastanesi bugünde başka  büyük bir hastaneye gittim rumeliye oda ultrasondan bakdı bebeğim 3 bucuk kiloymuş sonra suyum biraz fazlaymış sonra oda catıya cıkardı alttan bakdı acılmam varmış cumaya kadar bakalım biraz daha acılman olursa normal doğuma alalım dedi doğururmusun dedi doğururum dedim sezeryan istemiyorum cünkü doktorda bencede doğurursun dedi bekletme taraftarı değilim daha fazla kilo almasın dedi ve daha önce gittiğim 2 hastanedede alttan muane etmediler acılma olup olmadığına bakmadılar bile sadece hep suyun fazla dediler. Her neyse uzun oldu demek istediğim şu cuma günü doğuma alırsa ALLAHIN izniyle 37+1 günlük olmuş oluyoruz 3 bucuk kilo bir sıkıntı cıkarmı küveze falan alırlarmı ve haftası erkenmi doğmuş oluyor

3 Cevaplar

0 oy
(1,621 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah canım doktor doğuma gün verdiyse sıkıntı çıkmayacağını düşünerek vermiştir 
(91 puan) tarafından
Amin inşallah bir sıkıntı cıkmaz cnm
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yok canım başka aksılık olmazsa küveze alınmaz 
(91 puan) tarafından
İnşallah aksilik cıkmazda sağ sağlim hemen alırım kucağıma yavrumu
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Olmaz insallah canim bizim doktorlarda hic gormedim dogururmusun diye sorani dogurusun dogurursun diyip yolluyorlar :D
(1,921 puan) tarafından
10 olmasi lazim gunun yaklastigi icin olur artik bebek kendini toplayip birakiyorsa kasilma oluyor iste onu takip et
(91 puan) tarafından
Topluyor evet bir araya geliyor sonra hafif sancılanıyorum 2 gündüz arada bi cok sancı vuruyo kaç cm acılma var bilmiyorum hepimizin hakkında hayılrısı artık cnm saü sağlim alayımda yavrumu kucağıma
(1,921 puan) tarafından
Iste onlar duzene girecek samci vurdugunda zaten anlarsin dogum sancisi oldugunu bebek kendini duzenki araliklar la toplae birakir buna sanci da eslike der hayirlisi olsun canim sag saglim al yavrunu kucagina  insallah
(1,921 puan) tarafından
Bol bol yuru çomel kalk hurma ye dus al ins kolay olur dogumun
(91 puan) tarafından
Amin sağol kuzum cok teşekkür ederim dediklerini yapıcam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 174 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 227 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,776 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
13 cevap 489 göst.

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...