0 oy
213 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kızlar ben resim paylasamiyorum burda da bu sallanan ana kucagi var yerden boyle pierre cardin markasi sizce kullanislimi kullanan varmi

5 Cevaplar

0 oy
(14,027 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık
(1,505 puan) tarafından
Daha dogum yapmadım canm
(14,027 puan) tarafından
Marka hakkında bilgim yok ana kucağı vardı bende baya işime yaradı canım
(1,505 puan) tarafından
Şöyle yerden biraz yuksekte sallanabilir canm bende dedim en azindan yanima falan koyarim islerimi falan hallederim diye düşünmüştum
(14,027 puan) tarafından
Evet ben gittiğim her odaya goturuyordum hatta annemlere giderken de goturmuslugum var kolaylık sağladı bana
(1,505 puan) tarafından
Sagol canm Benm
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Google hızlıresim yaz link çıkr buraya yapıştr canım
(1,505 puan) tarafından
Vala bunu hic bilmem ki mubarek :D cok sagol canm genede
0 oy
(313 puan) tarafından
Modeli nasıl falan anlamadım canım ama ana kucağı her bebek sevmese de seviliyor bize de kendi sallanandan hediye geldi ben daha doğurmadım ama eltimin bebeği sırt üstü yatmayı sevmemesine rağmen bi iki günde alıştı duruyordu içinde 
(1,505 puan) tarafından
Buda oyle canm kendi sallaniyor ozaman olur ya
0 oy
(16,491 puan) tarafından
En fazla 3 ay kullanılırsin cnm

Resim olmadan bilemem ama anladığım kadarıyla 3 4 ay kullanılır 
(1,505 puan) tarafından
Biraz araatirdim canm 1 yasina kadar kullaniliyormus kendi kendne sallaniyor yerden biraz yuksek bisey ya resim de paylasilmiyor ki nahlet
0 oy
(594 puan) tarafından
Kızım 6 aylık halen is yaparken oturtup yanımda götürüyorum odalara sallanan model büyüdüğünde çok güzel oluyo ama ilk zamanlar titreşimli olursa çok daha işine yarar hem mayistiriyo hemde titreşimi gaz sancılarına iyi geliyor canım. Dediğin markanın ürününü bilmiyorum ama bulabilirsen hem sallanan hemde titreşim özelliği olanı tavsiye ederim 
(1,505 puan) tarafından
Evet canm ozelliklerinde oyle yaziyordu bakalm nasil gelcek sallansa bile isimi cok görür is yaparken olsun elde sallamak nasil kendi kendine sallanmasi nasil yani

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 85 göst.
7 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minacrbc (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 87 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
13 cevap 242 göst.

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...